big brother albania

Big Brother Albania 2 – Dita 43 – Eleminimi i Mesides
Big Brother Albania 2 – Dita 43 – Eleminimi i Mesides  Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Dita 43 – Surpriza per Biken
Big Brother Albania 2 – Dita 43 – Surpriza per Biken  Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Dita 42 – Permbledhje
Big Brother Albania 2 – Dita 42 – Permbledhje  Vazhdo
Flet Mesida: Adelajda, shumë antipatike | Big Brother Albania 2
Ti hyre kur loja në “Big Brother” kishte filluar. Për cilin person kishe më antipati? Për Aidën, por ja që u bë shoqja ime më e mirë aty brenda. A ndryshove mendim për banorët pasi i njohe dhe për cilët veçanërisht? Për Aidën, Arionin dhe Bikën. Strategjia për të provokuar pak raportin mes Adelës dhe Bjordit të dëmtoi? Unë doja t’i afroja, ose më saktë të ndihmoja Bjordin, sepse sa për Adelajdën nuk më intereson fare. Duke hyrë në mes tyre doja që Adelajda të bëhej xheloze dhe t’i... Vazhdo
Aida dhe Qetsori : Flit vetëm natën e spektaklit
  Flit vetëm natën e spektaklit, përndryshe nuk ka seriozitet Qetsori, duke iu rikthyer temës së rilidhjes së Bjordit me babanë e tij, tha se të gjithë kanë histori të veçanta për të treguar. Madje, edhe ai mund të tregonte një copëz të trishtë nga jeta e tij, por nuk e shikon të udhës. Aida, sapo dëgjoi këtë gjë, e këshilloi menjëherë Qetsorin, që nëse do të vendosë të flasë duhet ta bëjë vetëm të shtunën mbrëma, natën e spektaklit të madh “Big Brother”. Vajza i ka kujtuar banorit nga Vlora... Vazhdo
Lirita dhe Aida : Sa më do ti mua ?
Me nota erotike e ka menduar klipin e saj, vajza energjike, që këtë radhë ka kërkuar edhe ndihmën e mikeshës së saj të ngushtë Specialistët e marketingut pohojnë se seksi shet, por duket se këtë gjë e di mirë edhe Aida, aq më shumë kur tani do t’i duhet që për shkak të provës që “Vëllai i Madh” i ka dhënë, duhet të shesë sa më shumë pica. Me nota erotike e ka menduar klipin e saj, vajza energjike, që këtë radhë ka kërkuar edhe ndihmën e mikeshës së saj të ngushtë, Lirita. Ndërkohë që vajza... Vazhdo
Kavaja dëshiron fituesen e saj | Big Brother Albania 2
  Në faqet e gazetës së qytetit “Kavaja progres”, të rinjtë përkrahin Adelën Bashkëmoshatarët e saj, madje edhe të rinj gjimnazistë, shprehen se sjellja që po tregon Adela në “Big Brother” nuk është lojë, por pjesë e sinqeritetit të saj. Ne e pranojmë deklarimin e saj, kur mendojmë se ballafaqohen dy breza, por njëkohësisht e mbështesim fort. Respektojmë çdo ndjenjë që buron nga një shpirt i pastër, qoftë edhe i lënduar. Ndihemi mirë, tha një gjimnazist, kur na kërkohet mbështetje për të thyer... Vazhdo
Aida rrëfen dhimbjen e saj
“Pa babain, është si të jetosh me gjysmë rrahje zemre” E tjerë, ajo e kishte shumë të vështirë. Gjithashtu ka treguar se i ati kishte tetë vjet që i kishte vdekur, si pasojë e një tumori në kokë. Edhe pse e kishin kapur sëmundjen në fazat fillestare dhe i kishin bërë të gjitha përpjekjet, sëmundja ishte e pashërueshme dhe kundër saj nuk mund të bëhej asgjë. “Kjo fotografi është realisht gjëja më e bukur që mund të më bënin. Më sjell ndërmend çdo gjë të bërë me tim atë. Edhe sot... Vazhdo
Kuzhinier Toni, komenton banorët, ose “punëtorët” e picerisë më të famshme në Shqipëri
Arjoni dhe Adela kanë shije të njëjta Pavarësisht se është rritur në Shqipëri, Adelajda që e vogël ka parë stacione të huaja. Ajo ka pasur pasion filmat vizatimorë që transmetoheshin në televizionet italiane. Arjoni është surprizuar nga kjo gjë dhe nuk e ka fshehur kureshtjen kur ka mësuar gjatë një bisede se vajza nga qyteti i vogël i Kavajës, njëlloj si ai, kishte të preferuar filma për fëmijë si “Dragonboll”, apo “Pikaçu”. Adelajda, me një kujtesë të hekurt, i ka përmendur Arjonit... Vazhdo
Në Tiranë triumfon piceria Big Brother Albania 2
Fitimet shkojnë për bamirësi Qindra qytetarë të Tiranës kanë porositur picat e përgatitura nga banorët e tyre të preferuar brenda shtëpisë së”Big Brother “ Qetsori ishte banori më aktiv në organizimin e punëve dhe duke qenë se jemi kolegë, natyrshëm ai ishte një hap para të tjerëve në përgatitjen e picave.¨ Adi, sapo mësoi menynë dhe përmbajtjen që kishte pica me emrin e tij, nuk bëri as lëvizjen më të vogël për ta mësuar. Më bëri përshtypje se ai priste që picën e tij t’ia përgatisja... Vazhdo

Page 49 of 95« First...102030...4748495051...607080...Last »