big brother albania

Bjordi Mezini : Do të bëja seks në Big Brother
25/03/09 01:40 Arjoni ka thënë se marrëdhëniet seksuale i shihte si diçka tepër personale dhe brenda shtëpisë së Big Brother, nuk do të bënte kurrë diçka të tillë. Ai ka shtuar se nëse një nga femrat e shtëpisë do t’ia kërkonte këtë, ai do të puthej gjithë ditën, por nuk do të bënte asgjë më tepër se kaq. Bjordi, i pyetur nga Aida për të njëjtën gjë, ka pohuar të kundërtën “Po, do të kisha bërë seks në Big Brother!”- ka thënë ai.  Vazhdo
Bjordi ishte fantastik në krevat dhe një xhentëlmen i paparë
Fotomodelja italiane Marianna Gatto rrëfen se si e la të fejuarin për t’u rikthyer te Bjordi. Je një nga të dashurat që Bjordi ka përmendur brenda shtëpisë “Big Brother”. E dije? Po. Miku i tij i ngushtë që jeton në Itali, Jeti më tregoi për këtë, që ai më ka përmendur si një “ish”. Por unë do t’i thoja që e dua ende. Ti komunikon ende me Jetin, mikun më të afërt të Bjordit? Jeti është miku im, dhe miku më i mirë i Bjordit. Ai di shumë për lidhjen tonë. Por fola edhe me kushëririn e Bjordit... Vazhdo
Anjeza “skllaveron” meshkujt e Big Brother Albania 2
Duket se banorja me e re femer, e cila nuk ka as nje jave qe ka hyre ne shtepine e BB-se, eshte vene ne qender te vemendjes. Parukierja duket se ka fituar gjithe xhentilesen e meshkujve te shtepise. Ne fotot qe ju kemi sjelle, duket qarte qe ajo eshte e afruar me te gjithe meshkujt, te cilet, ndoshta, “jane velur” me vajzat qe kane qene pjese e lojes qe ne fillim.  Ajo qe eshte shqetesuar me shume nga futja e Anjezes ne shtepi, ka qene Adelajde, e cila ne nje bisede me Bjordin, kur ndodheshin vetem ne oborr, i ka thene atij... Vazhdo
Bjordi: Nomino të panominuarit
28/03/09 02:13 Adela pyet Bjordin se nëse do jetë ende në shtëpi, cilët mendon ai se duhet të nominojë ajo. Bjordi ia kthen për ata që nuk kanë qënë asnjëherë, por ajo fillon të tundë kokën në shenjë mohimi. Bjordi mendon se kjo është e drejta dhe kështu duhet të bëhet loja. Ai nënkupton se një ndër ta është Bika por Adela e thotë në mënyrë të prerë se nuk mundet. Bjordi i thotë se e kupton por fundja asnjëgjë nuk i ndryshon asaj. Adela thotë se këtë e kupton por përsëri ka dyshime. Atëherë... Vazhdo
Anjeza dhe Aida : Më duket kohë e gjatë
27/03/09 05:27 Anjeza diskuton me Aidën se këto lloj spektaklesh i shihte më tjetër sy më parë, ndërsa tani ndryshe. Ajo tregon se më parë nuk e kuptonte se përse një banor duhej të qante për atë që dilte, ndërsa tani po e kupton se sa shumë lidhesh me të tjerët për kohën që qëndrojnë në shtëpi. Edhe Aida mendon se ata që i shohin nga jashtë nuk arrijnë të kuptojnë se sa të rëndësishëm bëhen për njeri-tjetrin. Aida thotë se i duket sikur ka një vit që po jeton në shtëpi me të tjerët dhe se shpesh... Vazhdo
Ani : Kam mall për familjen
27/03/09 13:15 Ani fillon të tregojë për familjen e tij dhe se si e kalojnë kohën. Atij i mbushen sytë me lot gja të kësaj bisede. Ai tregon se edhe kur Aida lexoi letrën që i kishte ardhur, ishte prekur shumë. Sipas Aidës, ky reagim vjen ngaqë nuk është larguar më parë nga familja dhe ndaj e ndjen kaq shumë. Ani e pohon me kokë e vazhdon të qajë nga malli.  Vazhdo
Aida: Bika, ti je idealiste
26/03/09 18:48 Republika i thotë vajzave që Anjeza ka tipare shumë të rregullta. Nga kjo merr shkas Aida për të folur për të. Sipas saj Anjeza nuk duket për 20 vjec ,por tregon më e madhe. Lirita kërkon një mendim të Aidës në lidhje me moshën e saj, dhe e pyet:-“Po unë dukem për 22vjec?” Aida i thotë që për të, ajo tregon për 25 vjec, dhe kjo vjen nga mënyra e të menduarit. Dhe Republika i bën të njëjtën pyetje të Liritës. Aida i thotë:-“Ta kam thënë, ti je idealiste!” Për Liritën, Republika... Vazhdo
Të fitojmë të ardhura për bamirësi
26/03/09 14:20 Adela dhe Dritani mbledhin të gjithë banorët për t’iu komunikuar se kanë ndërmend që të vendosin disa rregulla gjatë gatimit të picave, duke parë që një natë më parë patën disa probleme. Adela thotë se për të punuar më shumë, për të qënë më të rregullt e për t’u dukur më mirë do të ndajnë punët midis tyre. Ajo thotë se secili do të ketë detyrën e vetë dhe se si do ndahen detyrat do të diskutojnë të gjithë bashkë. Të gjithë banorët janë dakord me këtë ide dhe fillojnë... Vazhdo
Adelajda dhe Qetsori : Nuk formoj grupe
25/03/09 14:25 Sori e pyet Adelën nëse do të pranonte një sulm nga ai pasi ai e sheh atë si një lojtare të fortë, Adela i përgjigjet se këtu janë në garë dhe se mosmarrëveshjet, përplasjet apo sulmet janë pjesë e lojës. Sori e pyet atë se nëse do ndaheshin në grupe, a do donte ajo të bëntë pjesë në grupin e tij, por Adela i përgjigjet se as bën pjesë, e as do bëjë pjesë në ndonjë grup por vec grup ku i mbështet dhe e mbështesin. Ajo mendon se aleancat dhe grupimet nuk janë të nevojshme për gjithë... Vazhdo
Arjoni pëlqen Mimozën
23/03/09 14:35 Arjoni , Bjordi dhe Ani flasin për makinat. Para tyre kalon Mimoza e cila është rregulluar, dhe ka veshur minifund. Arjoni reagon menjëherë dhe i thotë:-“E di që unë dhe Bjordi të kemi inat tani!” Mimoza i pyet:-“Duken bukur flokët?” Arjoni i thotë që nuk e kanë mendjen tek flokët . Ai dhe Bjordi i kërkojnë që të largohet pasi për ta është shumë provokuese. Ajo largohet ndërsa ata vazhdojnë duke diskutuar për të. Bjordi thotë:-“E ka feminilitetin në gjak, por nuk e kupton!” Arjoni... Vazhdo

Page 50 of 95« First...102030...4849505152...607080...Last »