big brother albania

Video Anjeza – Antoni – Dy Banor te rinj ne shtepi
Video Anjeza – Antoni – Dy Banor te rinj ne shtepi  Vazhdo
Video – Surpriza per Biken
Video – Surpriza per Biken  Vazhdo
Video – Eliminohet Mesida
Video – Eliminohet Mesida  Vazhdo
Skerda Mezini : Bjordit i zbulohet një motër – Thashetheme
  Gjithnjë kur Antoneta Mezini, e jëma e Bjordit është shfaqur në ekran ka thënë se Bjordin e ka ‘dritën e syrit”, kjo ddhe për vetë faktin se Bjordi është fëmija i vetëm që ajo ka….por nëse “gërmon” në të kaluarën e Antonetës, del që nuk është aspak e vërtetë. Njerëz dhe miq të asaj kohe flasin për Shekullin, disa nga detajet që mbajnë mend për jetën e Antonetës. Ata tregojnë se në vitin 1976- ‘77 babai i Bjordit, Bujar Mezini ka qenë i internuar në fshatin Shetaj të Ishmit, kjo është... Vazhdo
Don Zhuani Bjord, flasin dy ish-të dashurat në Itali
  TIRANE – Shumë nga shikuesit e Big Brother Albania 2, që kanë komentuar on-line puthjen e Bjordit me Adelajdën nga Kavaja, e përshkruajnë Bjordin si një Don Zhuan, meqë flirtet me djalin simpatik nuk kanë munguar aty brenda. Ndoshta Bjordit bukurosh i pëlqen roli i bletës? Pak polen nga njëra lule, e pak nga tjetra? Po ja që nuk mendojnë kështu të dashurat e Bjordit. Dy prej tyre, që janë shfaqur deri më tani në faqet rozë të shtypit, “bashkohen” në një pikë: Sipas tyre, Bjordi i ka patur të pakta... Vazhdo
Anjeza tregon per veten
22/03/09 03:00 Anjeza ka thënë se dita e saj fillon me vajtjen në shkollë, çdo ditë në orën tetë. Pasi mbaronte mësimin, shkonte në parukerinë ku punonte, punë të cilën e linte diku rreth orës dhjetë të mbrëmjes. Ajo ka thënë se parukerinë e kishte pasion, kishte hyrë në kurs që pas përfundimit të shkollës tetëvjeçare. Anjeza ka treguar se punonte për pasion, por patjetër edhe për të ardhurat, me të cilat ndihmonte familjen, por kryente edhe studimet. Pas pune, pinte ndonjë kafe të shkurtër me shoqërinë.... Vazhdo
Bëhu Lirita
22/03/09 02:14 Sipas Liritës, Qetsori po shfrytëzon një moment dobësie të sajin, një moment kur ajo nuk ndihet mirë, për ta sulmuar. Në fakt, gjatë gjithë mbrëmjes ajo ka qëndruar e mërzitur për këtë e madje edhe ka qarë. Dritani i ka thënë që këto gjëra nuk zgjidhen duke u mërzitur, ajo duhet të bëhet e fortë. “Bëhu Lirita!”- i ka thënë ai. Edhe Aida është munduar ta qetësojë Liritën, ndërsa ajo qante, jashtë, në oborrin e shtëpisë. “Nuk dua të qash!”- i ka thënë ajo, sepse loja e tillë... Vazhdo
Dritan : Do të bëj një tatuazh për Evën
22/03/09 03:30 Dritani ka thënë se do të bënte një tatuazh në kurriz, një shprehje që kishte lidhje me dashurinë, por që ai nuk ua tregoi banorëve të tjerë. Ai tha se do t’ia dedikonte Evës, sepse viti që kishin përpara do të ishte një vit “lëvizjesh të mëdha” dhe se ajo ishte personi ku ai kishte drejtuar të gjitha ndjenjat e tij. Dritani ka thënë se disa gjëra nuk i kupton kur je jashtë, ndërsa kur je i izoluar gjithcka ndryshon.  Vazhdo
Ani tregon për veten
22/03/09 01:30 “Na trego ndonjë gjë për veten”- i ka thënë Aida Anit. Ani ka treguar se deri para 3 muajsh kishte qenë i lidhur, por e kishte kuptuar që gjithcka kishte përfunduar kur “ajo” nuk i kishte telefonuar për t’i uruar ditëlindjen. Më pas ai ka thënë se kishte qenë shumë i lidhur me prindërit dhe fillimisht kishte qenë shumë e vështirë për të qëndronte larg tyre dhe shtëpisë, por, më pas, kur kishte filluar shkollën, ishte mësuar. Gjithsesi, ai ende nuk mund të qëndronte asnjë ditë të... Vazhdo
Adelajda – S’e prisja të mos nominohesha
22/03/09 01:00 “S’e prisja të mos nominohesha!”- ka thënë Dritani Adelajdes. Ajo i ka thënë se e dinte dhe ia kishte thënë. Dritani ka shtuar se nuk i beson fjalëve dhe Adelajda e ka aprovuar, por ka shtuar se i beson shikimeve dhe veprimeve. Ajo që nuk prisnin të dy ishte nominimi i Adit. Përsa i përket Aidës Dritani ka thënë se, mesa dukej, ajo duhet ta kishte ngatërruar me Qetsorin apo ndonjë tjetër, sepse në momentin që ajo kishte ndryshuar sjellje karshi tij, pa ndonjë shkak e në momentin që kishte bashkëpunuar... Vazhdo

Page 52 of 95« First...102030...5051525354...607080...Last »