big brother albania

Agon: Gabova me Adelajdën
28/02/09 23:08 Big Brother vendosi që personi që do largohet sot nga shtëpia e Big brother është Agoni ne bazë të numrit të votave që kanë marrë gjatë javës. Adela duke e kënaqur nga kjo gjë gjithashtu dhe banorët e tjerë. Pyetjes së Arbanës nëse ishin të mërzitur nga largimi i Agonit Qetësori i është përgjigjur se nuk kishin pse te mërziteshin përderisa ishin ato që e kishin nominuar. Pyetjes se pse ndoshta publiku jashtë kishte vendosur që Agoni të ishte personi që të dilte nga shtëpia ai e ka lidhur... Vazhdo
Bjordi:Mami je e mrekullueshme
28/02/09 22:50 Mamaja e Bjordit ka vendosur ti bëj një surprizë duke u futur në shtëpinë e Big Brother. Ajo ka vendosur që është pikërisht ky momenti për ti lexuar letrën e shkruar nga babai i tij. Ajo i thotë që ka disa gjëra që ajo nuk ja ka thënë Bjordit për arsye se ai ka qënë shume i vogël dhe për të mos krijuar një imazh negativ për babain e tij. Ajo shton se babai e ka ndjekur dhe është penduar për shumë gjëra dhe se kur të dalë ai nga shtëpia gjërat mund të rregullohen. Me sy të përlotur ajo... Vazhdo
Poli:E kam puthur Mimozën
28/02/09 21:58 Gjatë spetaklit të kaluar Mimoza ka mohuar faktin e të pasurit një lidhje jashtë shtëpisë me një ish-banorin e Big Brother, Polin. Mimoza ishte ndjerë keq për këtë gjë dhe në dhomën e rrëfimit është shprehur që ka gënjyer të gjithë popullin por janë rrethanat që e kanë shtyrë për të vepruar në këtë mënyrë pasi vëllai i saj nuk është në dijeni për lidhjen e saj me Polin dhe i druhet reagimit të tij. Arbana e pyet Polin i cili është i ftuar në studjo nëse e shikonte këtë gjë si... Vazhdo
Erjola: E zhgënjyer nga Qetesori
28/02/09 21:35 Erjola është banorja e parë e larguar dhe sonte ndodhet në studio. Arbana e pyet atë se si e ka kaluar këtë javë, jashtë shtëpisë së Big Brother. Ajo i përgjigjet se kjo ka qënë një javë me intensitet, me intervista të shumta, ka takuar njerëz të cilët edhe pse nuk i njihte i kanë përcjellë asaj komente mbi ditët që ka kaluar në shtëpi. Arbana e ka pyetur edhe mbi raportin në familje dhe se si kanë shkuar marrëdhëniet me prindërit e saj këtë javë. Erjola është përgjigjur se gjërat... Vazhdo
Java 3 Permbledhje : Big Brother Albania 2
Java 3 Permbledhje : Big Brother Albania 2  Vazhdo
Mesida Lleshi : Big Brother Albania 2 Profili
Mosha: 25 vjec Vendlindja: Tiranë Vendbanimi: Tiranë Gjendja civile: Beqare Arsimi: I lartë Profesioni: Pa punë Hobi: Gjuhët e huaja Do të hyjë në Big Brother sepse: pëlqen aventurën Karakteristika: Mesida është kthyer prej pak muajsh në Shqipëri. Ajo u largua për në Suedi që në moshën 5 vjece. Ka studiuar për gjuhë të huaja dhe Juridik. Vendosi të kthehej e të krijojë një jetë në Shqipëri pas pushimeve të verës. I pëlqen shumë të kërcejë, madje, sipas Mesidës, arsyeja për të cilën del me shoqërinë... Vazhdo
Java 3 Nominimet ë Big Brother Albania 2
Sondazhi Cili Banor Deshironi te Dali Nga Shtepia ë Big Brother Albania ? JAVA 4 ( surveys) Vazhdo
Agoni asht eliminuar
4 te kandiduarit jan ne kembe prane njeri tjetrit.2 prej tyre vazhdojne garen drej cmimi te madh edhe ata jane:Arjoni dhe Aida, te cilet bejne nje hap perpara edhe lehtesohen nga emocionet e forta qe i kishin perfshire.Tashme gjerat behen me te veshtira edhe me shume emocione per Adelajden, MISS-in e shtepise, edhe Agonin, i cili ne baze te sondazheve te bera ne shtepine tone ishte konkurenti me i votuar per tu largua me 50% te votave.   Arbana vazhdon me tej duke thene qe banori qe duhet te largohet eshte…Agoni. Edhe kete here sondazhet... Vazhdo
Dritani MISTER i Big Brother Albania 2
  Sikunder edhe lojes se djemve per MISS ishte edhe ajo e vajzave qe duhet te zgjedhin MISTER-in e shtepise. Gocave ju bene disa pyetje per djemt se kush ishe me seksi qe rezultoi Dritani per shkak te trupit te tij, me i dashuri qe ishte po Tani, Arjoni ishte me i sjellshmi sipas tyre edhe Qetsori u dukej me dinaku. MISTER u zgjodh Dritani pasi ishte i gjate, e mbushte deren etj etj, sikunder djemt zgjodhen edhe nje shoqeruese per Adelajden edhe vajzat zgjodhen Bjordin per shoqerues te pare te MISTER-it  Vazhdo
Adelajda MISS ne Big Brother Albania 2
Nje prove e sotmja ishte se te gjithe djemt e shtepise duhet te flisnin per vajzat.Kjo ndodhi ne menyre sekrete ne dhomen e rrefimeve, pra pa dijenin e vajzave. Midis pyetjeve per vajzen me xanxare, me genjeshtare edhe me me pervoje ne jete ishte edhe pyetja me e rendesishme, se kush ishte MISS, pra ke do zgjidhnin MISS midis vajzave.Djemt zgjodhen Adelajden si MISS.Ishin ne dilem me Mozen edhe Adelen edhe mqs Adela eshte ne nominim edhe ka mundesi te dali sot ata vendosen edhe Mozen si shoqeruese e pare e MISS-it.  Vazhdo

Page 72 of 95« First...102030...7071727374...8090...Last »