Big Brother

Big Brother Albania 2: Flasin Drejtuesit
Starton sot në mbrëmje edicioni i dytë i “Big Brother Albania”. Kush do të jenë banorët e shtëpisë më të madhe dhe më të vëzhguar në Shqipëri? Pse djemtë do të vazhdojnë të triumfojnë mbi vajzat? Nga vijnë dhe çfarë bëjnë? Kjo do të mbetet ende surprizë deri në orën 20.45, në spektaklin që do të transmetohet drejtpërdrejt në ekranin e “Top Channel” Ajo që mund të zbulojmë në numrin e parë të suplementit “Big Brother 2? është fare pak nga mekanizmi zinxhir i përgjimit. Ndryshe nga pjesa... Vazhdo
Big Brother 2 zbulon sonte ne mbremje 14 banoret e rinj
Do te nise sot ne mbremje ne oren 20:45 ne “Top Channel” “reality show” “Big Brother Albania”, ne drejtimin e Arbana Osmanit. Stafi i “Big Brother” eshte kujdesur, qe asnje detaj te mos publikohet ne media, ne lidhje me personazhet, se cilet jane ata. Vecse nje reklame qe transmetohet ne “Top Channel”, numeron ditet mbrapsht te nisjes se spektaklit me te ndjekur, qe do vazhdoje dy muaj. Ne shtepine me te famshme do te hyjne 14 banoret e rinj, te cilet do te jene protagonistet e edicionit te dyte te ketij spektakli.... Vazhdo
Poli zgjedh Skandinaden
Tani nuk është më një çudi që Polin ta shohim në shoqërinë e femrave të ndryshme, por edhe të bukura gjithashtu. Tani mesa duket ai po ndjek një tjetër taktikë, që të bjerë sa më shumë në sy, femrat me të cilat shoqërohet, duhet të jenë edhe ato të njohura. Kështu ka ndodhur fundjavën. Poli kësaj radhe kishte zgjedhur për të kaluar orët e natës, një vajzë tejet sensuale, Skandinada Lalën, modalen e njohur dhe shumë elegante. Nuk diskutohet që kanë rënë menjëherë në sy pasi të dy njihen nga opinioni... Vazhdo

November 16, 2008  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Poli zgjedh Skandinaden
Tags: , ,

Page 88 of 88« First...102030...8485868788