biseksuale

Dafina Zeqiri biseksuale?!
Është komentuar gjithnjë për lidhjet e saj të shumta me meshkujt, por mesa duket bukuroshes Dafina Zeqiri i pëlqejnë edhe femrat. Ajo ka realizuar disa fotografi së bashku me modelen shqiptare, Emina Cunmulaj, duke marr disa poza mjaft erotike. Të dyja bukuroshet provokojnë në fotot e hedhura në Facebook në faqen e Dafit. Këngëtarja Dafina Zeqiri, është veshur me një smoking trendy, përshtatur ky edhe me modelin e ri të flokëve, ndërsa Cunmulaj tregon anën e saj më femërore. Nuk e dimë nëse këto foto i kanë... Vazhdo

October 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri biseksuale?!
Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Tuna Sejdiu biseksuale, ndahet nga Rilind Reka
Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Altuna Sejdiu, e cila ndryshe njihet si “Tuna”, para një viti ishte martuar me Rilind Rekën, djalin e ish-ambasadorit të Maqedonisë në Bashkimin Evropian dhe profesorit që ligjëron në Universitetin e Evropës Juglindore në Tetovë, Blerim Reka, përfundimisht është ndarë nga ai. Kishin bërë shumë plane, kishin vënë unazat, ishin martuar, ishin zhvendosur për të jetuar në Prishtinë, madje kishin blerë edhe një apartament, kishin bërë shumë plane, por ja që gjithçka u... Vazhdo

June 4, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna Sejdiu biseksuale, ndahet nga Rilind Reka
Tags: , ,