Bjordi Mezini

Bjordi dhe Adela vendosin te lene Shqiperine per Italine
Kane punuar fort per nje projekt qe ne te gjithe e kemi ndjekur me aq vemendje sic ishte edicioni i dyte i “Dancing with the stars”, i cili vijoi transmetimin per 12 jave, ku ne fund fitoi aktori i njohur kosovar, Enver Petrovci. Por, natyrisht, nje element i rendesishem qe na bente ta ndiqnim me shume endje ishte dhe pjesemarrja e ciftit aq te pelqyer sic jane Bjordi Mezini dhe Adelajada Xhamani. Dy te rinjte benin forumin dhe strishat e mbasdites se ketij programi, duke na sjelle pak nga mbrapakuintat e VIP-ave ne gare se bashku... Vazhdo

June 26, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Bjordi dhe Adela vendosin te lene Shqiperine per Italine
Tags: , , , ,

Adelajda dhe Bjordi: Ndarjen nuk e përjashtojmë nga lidhja jonë
Nesër pasdite Bjordi dhe Adela do rikthehen në ekran si këngëtarë. Sipas informacioneve tona kënga është shumë e bukur, por me një tekst paksa provokativ. Le t’i pyesim vetë ata se çfarë ndjejnë pak orë para debutimit. Nesër do këndoni për herë të parë këngën tuaj tek “E diela shqiptare”. Si ndiheni? Bjordi: Nga njëra anë mezi po pres. Nga ana tjetër kam edhe pak frikë se është hera e parë që këndoj në skenë. Adela: Kam shumë, shumë emocione. Cila ishte rruga që ndoqët për të realizuar këtë... Vazhdo
Big Brother Albania 2, Nata Finale, Intervista me Adelen
Big Brother Albania 2, Nata Finale, Intervista me Bjordin
Big Brother Albania 2, Nata Finale, Intervista me Adin
Big Brother Albania 2, Nata Finale, Qetsori merr cmimin
Big Brother Albania 2, Nata Finale, Fiton Qetsori
Big Brother Albania 2, Nata Finale, Eleminimi i Bjordit
Big Brother Albania 2, Nata Finale, Eleminimi i Adit
Big Brother Albania 2, Nata Finale, Surpriza per Adin

Page 1 of 4212345...102030...Last »