Bjordi Mezini

Big Brother Albania 2, Nata Finale, Surpriza per Adelajden
Big Brother Albania 2, Nata Finale, Surpriza per Bjordin

May 17, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Shiko Live :: Comments Off on Big Brother Albania 2, Nata Finale, Surpriza per Bjordin
Tags: , , , , ,

Big Brother Albania 2, Nata Finale, Surpriza per Qetsorin
Qetsori Ferunaj fiton Big Brother Albania 2
Big Brother Albania 2: Adelajda Xhamani eliminohet
  Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me ..% te votave) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte Adelajda Xhamani!  Vazhdo
Big Brother Albania 2: Ardian Pojana eliminohet
Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me ..% te votave) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte Ardian Pojana!  Vazhdo
Bjordi në të tjera foto provokuese me meshkuj
Bjordi, ai djaloshi i brishtë i cili në fillim të “Big Brother 2” mendohej se do na sillte spektakël falë natyrës së tij pa komplekse, si një djalë i rritur në perëndim, sot i ka kaluar të gjitha parashikimet tona. Na ka mallëngjyer me historinë prekëse të familjes së tij, pasi nuk ka arritur të takojë asnjëherë babain e tij biologjik, të gjithë kemi mësuar mbi detajet e jetës së tij si dhe herën e kaluar botuam një shkrim ku tregohej se ai ka edhe një motër nga babai e cila ka mundur ta njohë nga spektakli... Vazhdo
Intervista – Emocionet e nënave që hynë në Big Brother Albania 2
  Sanija (nëna e Adelës) Si e pritët surprizën për t’u futur në  shtëpinë e BB? Të them të drejtën ishte gjëja më e bukur dhe më e lumtur, pasi takova vajzën, por ishte shumë emocionuese dhe shumë e vështirë. I kishte të dyja brenda. Kur takova Adelën thashë se do vdisja në atë moment, zemra më rrihte fort, u bllokova komplet. M’u duk vetja sikur nuk isha në realitet.  Keni qëndruar më e heshtura nga të gjitha aty brenda … Në të vërtetë unë jam vetë pak e heshtur edhe në jetën e përditshme,... Vazhdo
Për Mimozën
13/05/09 19:38 Katër finalistët kanë dalë në kopësht dhe kujtojnë momentet komike dhe gazmore që kanë patur brenda shtëpisë. Adela i kujton Qetsorit se përse ai nuk ja kishte treguar ndodhinë e Mimozës? Më pas shton se ja kishte treguar Ari, por ajo do të donte ta dëgjonte nga Qetsori. Ai e kishte pyetur Mimozën nëse ajo e kishte lexuar librin e fundit të Naim Frashërit, ndërsa Mimoza i qe përgjigjur se nuk e kishte lexuar. Qetsori shton se përpara se ta pyeste mbi librin, e kishte pyetur rreth arsimit dhe kulturës,... Vazhdo
Adela xheloze
13/05/09 21:50 Adela duke kërcyer me Bjordin i kujton atij momentet kur ishin mw shumw nw shtëpi dhe të gjitha e shikonin kur ai kërcente. Tashmë nuk ka më se kush e shikon, i ka mbetur vetëm një. Ajo i thotë që është mësuar ti ketë vajzat që i vijnë vërdallë, madje e pyet nëse do të dëshironte ti kishte edhe njëherë rreth e rrotull. Por Bjordi i përgjigjet se i duheshin për të mbërritur deri aty ku ai është tani. Adela i kujton Bjordit momentet e para të pëlqimit mes tyre, kur shihte Adela nuk shihte Bjordi... Vazhdo

Page 2 of 4212345...102030...Last »