Bjordi

Së shpejti në ekran, filmi i Çiljetës dhe Bjordit + Video
Ka kaluar gati një vit që kur media rozë komentoi sipërmarrjen e re të këngëtares Çiljeta Xhilaga dhe të ish-banorit të “Big Brother”, Bjordi Mezini. Të përzgjedhur nga regjisori i ri Jetmir Pjetërnikaj, ata udhëtuan drejt Italisë për të xhiruar skenat e filmit “Floorless”. Filmi flet për disa njerëz që mbeten të mbyllur në ashensorin e supermarketit dhe aty përjetojnë ankth, konflikt e dikush mbetet i vrarë. Çiljeta shfaqet në rolin e një kameriereje shqiptare që është në muajt e fundit të shtatzanisë,... Vazhdo

August 29, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Së shpejti në ekran, filmi i Çiljetës dhe Bjordit + Video
Tags: , , , , , , , , ,

Big Brother Albania 2, Finalistet, Adela, Adi, Bjordi, Qetsori
BIG BROTHER ALBANIA 2, FINALISTET FINALISTET E BIG BROTHER ALBANIA 2 JANE ADELAJDA XHAMANI ARDIAN POJANA BJORDI MEZINI QETSOR FERUNAJ Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Adelajden, dergoni: BB ADELAJDA ne 15191 Per te VOTUAR Ardianin, dergoni: BB ARDIAN ne 15191 Per te VOTUAR Bjordin, dergoni: BB BJORD ne 15191 Per te VOTUAR Qetsorin, dergoni: BB QETSOR ne 15191 Nga Shqiperia, mesazhi kushton 100 leke + TVSH. Nga Kosova, 80 cent + TVSH  Vazhdo
Sori nuk është Kapedani : Një shefeje seksi, nuk do t’i rezistoja
Ekskluzivisht për suplementin “Big Brother”, Sorit i kemi shkëputur një rrëfim nga dhoma e kuqe e shtëpisë së famshme, ku tema e pyetjeve lidhej me filmin “Kapedani”, interpretuar nga një bashkëqytetar i konkurrentit, legjendari Albert Vërria. Sori nuk harroi me këtë rast të dërgojë urimet më të mira për gruan e tij, Liljana, që dje ka pasur ditëlindjen. Sori sot, apo Kapedani dje? Sori sot. Kapedani kishte vetëm gabime? Jo, nuk i kishte të gjitha gabim. Mes Adelës dhe Junës, cilën do... Vazhdo
Bjordi dhe Adelajda : Puthje dhe përqafime
14/04/09 14:00 Bjordi shkon tek Adela që qëndron shtrirë në krevatin e saj, me rrobdishambër veshur, duke bërë tualetin e mëngjesit. Ajo i uron një ditë të mbarë dhe e puth në faqe. Ata bisedojnë për gjëra të përgjithshme dhe gjatë gjithë kohës puthen e përqafohen. Bjordi dhe Adela qëndrojnë në intimitet për minuta të tëra, duke shkëmbyer puthje e përqafime të shumta. Adela shprehet se nëse Arjoni dhe Anjeza do të bënin si ata në ato momente, askush nuk do t’i kishte thënë asgjë, ndërkohë ata (Bjordin... Vazhdo
Aida Troka : Seksi dhe Qyteti
25/03/09 00:00 Aida ka propozuar që së bashku me banorët e tjerë të diskutonin temën “Seksi dhe Qyteti”. Fillimisht banorët kanë qenë pak të rezervuar, por më pas kanë nisur të diskutojnë më lirisht. Ata kanë folur e debatuar, herë duke sjellë raste konkrete nga eksperienca e tyre jetësore apo e dikujt që ata njihnin e herë duke folur në prgjithësi, në parim, mbi këndvështrimet e ndryshme të raportit femër-mashkull, të marrëdhënieve seksuale, të rolit që luan mentaliteti shoqëror në gjithë këtë... Vazhdo
Florian Binaj (Portokalli) – Komenton banorët e Big Brother Albania 2
Intervista – Florian Binaj, aktori që interpreton Policin në spektaklin “Portokalli” dhe një nga personazhet më pikantë të emisionit radiofonik “Rikoshetë”, komenton banorët e “Big Brother 2”. REPUBLIKA KASMAHU 1 – Pa shumë përvojë 2 – E dashur kur do 3 – Pëlqen Arjonin, por e sheh si të pamundur ADELAJDA XHAMANI 1- Shumë simpatike, portret me tipare mishtore 2- Flet pak si shumë 3- Ndihet e kërcënuar nga rivalet ZHULJETA DACI 1- Mendon se është pikë kyçe... Vazhdo
Moza: Do i njohim jashtë
13/03/09 17:35 Arjoni dhe Mimoza qëndrojnë vetëm në kopësht duke diskutuar në lidhje me nominimet dhe banorët. Arjoni i thotë që do t`a shohë Mimozën në nominim, pasi dëshiron t`a shohë nën tension, por ajo i thotë që nuk ka pse të jetë në tension pasi për të është thjesht një lojë. Arjoni e pyet nëse ka ndonjë person që i intereson brenda në shtëpi. Ajo thotë që i intereson Adela dhe Aida, por ai do të dijë nëse i intereson Bjordi. Moza thotë që ajo me Bjordin nuk flasin shumë pasi nuk përshtaten... Vazhdo
Bjordi dhe Adela : Moza është keqkuptuar
14/03/09 02:33 Adela dhe Bjordi diskutojnë veprimin e Adit kundrejt Mozës dhe se si e interpretoi ajo. Bjordi mendon se Moza po e interpreton gabim dhe ajo është një person që nuk ka një mendim të sajin por, ndikohet nga mendimet e të tjerëve. Ai mendon se nëse ajo është një njeri i rritur, duhet të shkojë e ta sqarojë. Adela mendon se edhe Adi ka bërë gabim në sjellje sepse duke e parë Mozën që i merr gjërat shumë seriozisht, është nxituar. Bjordi i thotë se edhe Adela po emendon njësoj si Moza dhe kjo nuk... Vazhdo
Adelajda – Kam një lidhje të pambyllur
Kam një lidhje të pambyllur 12/03/09 03:20 Po në lidhje me Bjordin, Mimoza i ka thënë Adelajdes se nëse ajo ndjente diçka nuk duhej të frenohej e ta pengonte veten. Adelajda ia ka kthyer se ajo nuk e kishte idenë se çfarë po fliste. “Unë kam një lidhje të pambyllur jashtë, – i ka thënë ajo,- dhe dy prindër shumë seriozë, që e marr me mend sa janë stresuar, ngaqë më kanë parë ta lë Bjordin të më përfaqojë!” Sipas vajzave, Aidës dhe Mimozës, arsyeja kryesore e “zbutjes” së saj ka qenë Mesida.... Vazhdo
Bjordi Mezini – Tek apo çift
13/03/09 00:45 Bjordi u ka propozuar banorëve një lojë të re. Ata do të luanin si tek loja çift apo tek dhe Bjordi do të gjente se sa gishta nxirrte secili prej tyre. Kur ai kishte filluar t’i gjente, në fillim, banorët kanë qeshur, por më pas ata kanë ngelur të habitur, gati-gati të shokuar. Në mes të të gjitha kombinimeve të mundshme, Bjordi dha të gjitha herët, kombinimin e saktë. Ata më pas filluan ta ngacmonin e ta pyesnin se kush do ta fitonte Big Brother e të insistonin t’u tregonte si e gjente. Bjordi... Vazhdo

Page 1 of 1112345...10...Last »