Bleona Qerreti

Bleona Qereti, sërish nudo
Pas shfaqjes në një video nudo, e cila u regjistrua ndërsa ajo bëhej gati për të dalë në skenë gjatë një koncerti në Prishtinë, Bleona Qereti vjen sërish nudo. Ajo ka bërë disa pozo me të vërtetë provokuese për revistën “Shqip”, duke u përpjekur që të mbulohet modestisht. Gjatë intervistës, ajo ka thënë se do të preferontë të merrte pjesë në filma aksion, por nuk e ka bërë këtë gjë deri më tani, pasi i është përkushtuar muzikës. Tema Online  Vazhdo

October 27, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Bleona Qereti, sërish nudo
Tags: ,

Vajzat shqiptare nën dritat e Hollivudit
Në këtë listë të vajzave shqiptare kemi përshirë disa prej tyre, të cilat aktualisht po lakohen në të gjithë botën. Emrat e tyre dhe prejardhja shqiptare po zënë faqet e tabloideve të huaja. Janë të shumta vajzat shqiptare që me talentin e tyre kanë mundur të trokasin në dyert e famës përtej Atlantikut. Shumë prej tyre e kanë nisur nga Shqipëria, e disa të tjera fati ka bërë që ta nisin larg prej këtu karrierën e tyre. Sot ne mund të krenohemi me to, me faktin që ato po e ngrenë lart emrin e Shqipërisë,... Vazhdo
Bleona Qerreti bashkepunim me Timbaland
Këngëtarja e njohur, Bleona Qerreti, duket se famën e kërkon edhe në Shtetet e Bashkuara. Ajo është parë përkrah personazheve të njohur të botës së muzikës dhe kinemasë, si Xhulia Ormond dhe Xhina Xhershon, në mbrëmjen e bamirësisë “Save the Children and Artists”, në Los Anxheles, ku ka performuar “live” edhe këngëtari Riki Martin. Ylli i muzikës shqiptare. Nga vetë këngëtarja mësohet se po bashkëpunon me producentin e famshëm amerikan Timbeland, për realizimin e albumin e saj të parë në anglisht.... Vazhdo

February 5, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Bleona Qerreti bashkepunim me Timbaland
Tags:

10 momentet e 2010-ës në muzikë
Dasmat shtatzëna Dasmat dhe shtatzënia këtë vit duket se ishin në modë. Të gjithë u martuan e të gjithë mbetën shtatzënë. Fillimisht, gjithçka duket se nisi me Tunën, e cila u martua në Kosovë, e më pas Blero lajmëroi për lindjen e vajzës së tij, Mihrije Braha foli për adoptim, Gerta Heta është shtatzënë e u martua, Dafina Zeqiri u fejua, po ashtu dhe Teuta Kurti, Elsa Lila është pesë muajsh, Arta Bajrami lindi, ndërsa Ledina Çelo pas një sesioni fotografik superhot tregoi se pret fëmijë. Urime dhe jetë... Vazhdo
Escluzive Foto: Lidhja e Bleonës me miliarderin Rahr
Deri më sot i fejuari i saj është cilësuar se bënte gjithçka për të madje edhe duke e mbrotur në situata të ndryshme si një bash këshort shumë i devotshëm. Por ja që për Bleonën nuk është vetëm Ganiu ai që kujdeset për çdo gjë. Këngëtarja Bleona Qerreti ditëve të fundit ka gjetur një përkrahës të ri për karrierën e saj muzikore dhe bëhet fjalë pikërisht për miliarderin e farmaceutikës Stewart Rahr. Sipas thashethemeve që kanë qarkulluar në “New Daily News” dhe më gjerë, Stewart Rahr po provon... Vazhdo
Unë aktorja Hollywoodit!
Bleona Qerreti eshte kengetare qe magjeps publikun me paraqitjen dhe stilin e saj. Martesa tani ka bere qe te ndryshoje pak, mirepo pengesa me e madhe thote se jane udhetimet e shumta, te cilat i bejne qe te mos qendroj shume kohe me bashkeshortin. Pervec marteses dhe karrieres se saj muzikore, ajo tani do te paraqitet edhe si aktore. Kur e pyet nese ka ne plan te kete femije, Bleona thote se tani per tani kjo nuk do te ndodhe. Dhe kjo sepse ne mendjen e saj eshte dicka shume e rendesihme per t’u realizuar. “Ne trurin tim ka... Vazhdo

November 7, 2008  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Unë aktorja Hollywoodit!
Tags: