Blerim Destani

Blerim Destanin nuk e josh Adelina Tahiri
Nëse bukuroshja Anxhela Martini u lakua si femra më e fokusuar gjatë ditëve të kulturës dhe promovimi i dokumentarit “Dear Albania, mashkulli që ra në sy më tepër ishte aktori Blerim Destani. Si duket, pamja dhe simpatia e tij josh shumë edhe femrat e shou-bizit, por ai nuk e përfill si duket në këtë foto këngëtaren Adelina Tahiri, madje ai e ka mendjen diku tjetër, ndërsa këngëtarja mundohet ta provokojë aktorin simpatik. M.GJ.  Vazhdo

October 11, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Blerim Destanin nuk e josh Adelina Tahiri
Tags: , , , , , , , , , ,

Anxhela në krahët e Blerimit, apo të Gencit? – Video
Mund të themi se bukuria dhe sensualiteti i saj kur ajo ishte në Tiranë, ua mori sytë të gjithëve. E kemi fjalën për modelen e famshme shqiptare Anxhela Martini, e cila në dokumentarin e aktores së Hollivudit, Eliza Dushku, u fokusua nga të gjithë, sidomos nga meshkujt. Por, në këtë foto që e zbuluam ndoshta në “After Party” në Tiranë, të datës 5 tetor, nuk po mund ta kuptojmë se atë natë bukuroshja shkodrane është peshuar më shumë në krahët e aktorit Blerim Destani, apo të producentit Genc Prelvukaj. M.... Vazhdo
Anxhela Martini në Tiranë, flirton me Blerim Destanin
Ka mbërritur si një yll i vërtetë në Tiranë, Anxhela Martini, vajza që para një viti kur u shpall “Miss Univers Albania 2010” pothuaj nuk njihej aspak. Por, për një kohë kaq të shkurtër as do t’ia kishte marrë  që fotot e saj ku shfaqej me një fustan ngjyrë vjollcë e pa të brendshme do të bënin xhiron e botës. Vetëm pak ditë pasi supermodelja shqiptare Anxheala Martini, e cila prej disa vitesh jeton në SHBA, i la të gjithë me gojë hapur, ndërsa pozonte pa të brendshme. Ajo ka qenë e ftuar nga stilisti... Vazhdo

June 20, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Anxhela Martini në Tiranë, flirton me Blerim Destanin
Tags: ,

Arita mohon lidhjen me aktorin Blerim Destani
Ndonëse është përfolur se “Miss Scandavia 2007” Arita Fejzullai është në lidhje me aktorin e njohur Blerim Destani, një gjë e tillë është mohuar nga vetë Arita, e cila ka thënë se ata janë vetëm miq të mirë dhe ndërmjet tyre nuk ka asgjë serioze. “Nuk është e vërtetë që kemi një lidhje “të ngushtë”, por ne jemi vetëm miq të mirë”, ka thënë Fejzullai. Arita Fejzullai kohëve të fundit ka përgatitur tri këngë të reja në gjuhën angleze, “Love me”, “Confusion Love” dhe  “Did u... Vazhdo

November 8, 2008  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: ,