blero

Blero: Xhelozia nuk ekziston në lidhjen time me Teutën
Blero është përfolur së fundi për faktin se në klipin e fundit janë përdorur disa miliona para false dhe të njëjtat janë konfiskuar nga ana e policisë, madje dhe klipi i është censuruar për arsye se mund të joshë publikun me këto imazhe! Këto fjalë ai i hedh poshtë në këtë intervistë, duke treguar se televizionet duhet të censurojnë disa gjëra të tjera e jo muzikën. Njëkohësisht, ai rrëfen se nuk do të ketë duet me Dafinën dhe se kur “ta ketë shkruar” Zoti, do të bëhet baba për herë të dytë! Flitet... Vazhdo
Blero ka frikë nga gruaja
Ky është informacioni i përgjithshëm që i atashohet këngëtarit, Blero këto kohët e fundit. Përveç informacioneve të përgjithshme rreth emrit, vendlindjes dhe punës që bën, sa herë përmendet emri i Bleros, miqtë e tij nuk harrojnë të shtojnë edhe këtë informacion rreth raportit që këngëtari ka me bashkëshorten e tij. Blero, ka aq frikë nga gruaja sa të afërmit tregojnë se edhe kur nuk është pranë saj ai i jep llogari nëpërmjet sms- ve dhe telefonatave. Në fakt, Blero e ka treguar gjithmonë dashurinë... Vazhdo

January 28, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Blero ka frikë nga gruaja
Tags: , , , , , , , ,

Blero dhe Saranda, në shoqërinë e Genës
Këtë të hëne, në klubin e natës “Duplex” në Prishtinë ka marrë pjesë këngëtari i njohur i Shqipërisë Gena Lito. Në atmosferën e këndshme të cilën e ka krijuar këngëtari me këngët e tija, të adhuruara nga shumica ne, madje edhe Blero me Sarandën nuk kanë dashur të mungojnë nga një eveniment i tillë. Nga fotot mund të vëreni se këngëtari Blero me të vërtetë ka kaluar qaste të këndshme në shoqërinë e tij. Mund të vëreni që në mesin e tyre gjendet edhe tjetra këngëtare, motra e Sarandës,... Vazhdo

January 4, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags:

Blero bashkon Gentën dhe Dafinën në duet
Gjithçka në fillim kthehet përsëri në vend të vet! Kështu thonë të tjerët, pasi Dafina është rikthyer përsëri në një shoqëri të vjetër të cilën e kishte në fillim të karrierës, atëherë kur askush nuk e njihte. Ishte Blero dhe miku i tij Cekic, ata të cilët kishin filluar t’i ndihmonin Dafina Zeqirit për të filluar një karrierë të bujshme, por këtë ndihmë si duket këngëtarja ua ktheu me të keq sepse shumë shpejt ndërpreu bashkëpunimin me ta, duke vazhduar më disa kompozitor dhe miq të tjerë.... Vazhdo

December 9, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Blero bashkon Gentën dhe Dafinën në duet
Tags: , ,

Dafina i rikthehet Bleros
Pas ndarjes nga pothuajse të gjithë bashkëpunëtorët e saj, madje edhe nga i dashuri i saj, Dafina Zeqiri ka vendosur të bashkëpunojë përsëri me këngëtarin Blero. Sipas portalit telegrafi, këngëtarja do të bëjë një bashkëpunim me Bleron, saktësisht me kompaninë që drejtohet nga Blero dhe Çekiç “Str8Dope”. Ndryshe, Dafina kishte pasur një sukses të konsiderueshëm me Bleron, kur kishte realizuar këngën “La Vida Loca” në vitin 2009. Vipat.info  Vazhdo

November 27, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina i rikthehet Bleros
Tags: , , , , , , ,

Blero vjen me Sumer Love
Këngëtari kosovar Blero ka sjellë në treg klipin e këngës “Summer Love”, i cili është realizuar në Turqi nga produksioni “Asha”. Kënga “Summer Love” është një këngë shumë ritmike, ndërsa është realizuar në bashkëpunim me këngëtarin Ardit Stafaj. Blero, gjithashtu, së shpejti do të realizojë edhe një tjetër videoklip, kësaj radhe në bashkëpunim me këngëtaren Lori. Telegrafi #gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align:... Vazhdo

June 20, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Blero vjen me Sumer Love
Tags: ,

Blero feat Astrit Stafaj – Summer Love

June 20, 2011  :: Videoklipe Shqiptare :: Comments Off on Blero feat Astrit Stafaj – Summer Love
Tags: , , , , , ,

FREAX feat BLERO promovohet në Zvicër – Rinora 4 Disco Club
Rinora 4 Disco Club Blero ka realizuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me grupin “Freax” nga Zvicra, të cilën e ka titulluar “Rock City”. Këngëtari ka bërë të ditur se xhirimet e kësaj kënge kanë përfunduar dhe videoklipi do të promovohet më 12 shkurt në Zvicër. “Kam përfunduar xhirimet e videoklipit të këngës ‘Rock City’. Kjo këngë është në bashkëpunim mes meje dhe dy reperëve nga Zvicra, ‘Freax’. Kënga është shumë e mirë, me një tekst shumë të veçantë”, ka pohuar Blero.... Vazhdo

February 12, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on FREAX feat BLERO promovohet në Zvicër – Rinora 4 Disco Club
Tags: , , , , , , , ,

Teuta i bashkohet fushatës për gjidhënie
Çifti VIP në Kosovë, Teuta Krasniqi dhe bashkëshorti i saj Blero, janë bashkuar në një fushatë të Kombeve të Bashkuara për të shënuar kështu Javën për të Ushqyer me Gji në Kosovë. Kjo ngjarje është shënuar sot në repartin e gjinekologjisë në Ferizaj, ndërkaq në këtë ditë të fillimit të kësaj jave ka marrë pjesë edhe Johannes Wedenig, shef i zyrës së UNICEF-it në Kosovë dhe përfaqësues të Ministrit të Shëndetësisë Znj. Teuta Krasniqi, ishte shpallur më parë si kampione e Kampione e Vullnetit... Vazhdo

October 1, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Teuta i bashkohet fushatës për gjidhënie
Tags: , ,

Video Exlusive nga dasma e Bleros me Teuta Krasniqin
Ja pra erdhi në shesh edhe Video Exlusive nga dasma e Bleros me Teuta Krasniqin,Gjë e pritun nga te gjithë fansat e tyre e ato jan shumt duke tejkaluar rekordin e shikimit ne websajtin e jon duke paraqitur fotografijat e martesës. Edhe ne me gjithë zemër u bashkëngjitemi urimeve të shumta si fansa edhe si editor. Pra nëse deshoroni ti shikoni Fotografijat e martesës klikoni ne Linkun në vijim. Foto nga dasma e Bleros me Teutën Ju dëshirojm shikim të kënshem.  Vazhdo

Page 1 of 3123