canabis sativa

Në bregun e lumit Buna kapen rreth 1,5 ton lëndë narkotike canabis sativa + Foto
Mëngjesi i sotëm ka nisur më një aksion në transportimin e lëndëve narkotike nga Shqipëria drejt vendeve fqinje, ndërsa është bërë arrestimi i pesë shqiptarëve nga policia greke. Droga kishte destinacion Greqinë dhe Malin e Zi. Rreth 1.5 tonë lëndë narkotike është kapur mëngjesin e së enjtes në grykëderdhjen e Bunës në afërsi të fshatit Pulaj në Velipojë të Shkodrës. Droga e paketuar është gjendur në breg pranë pyllit, ndërsa aty pranë është gjetur dhe një gomone 15 m e gjatë me dy motorë të... Vazhdo

January 24, 2013  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Në bregun e lumit Buna kapen rreth 1,5 ton lëndë narkotike canabis sativa + Foto
Tags: , , , , ,