Celebs

Genta Ismaili Paralajmëron klipin e ri
Këngëtarja Genta Ismaili, perms një njoftimi në rrjetet sociale, ka deklaruar se të shtunën do të lansohet edhe me videoklip balada “E kam provuar”. “Të shtunën me 23.02.2013 publikohet videoklipi i këngës ‘E Kam Provuar’”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale, duke treguar se kënga do të lansohet në kanalin zyrtar të saj në You Tube. Ndërkaq, kënga “E kam Provuar” është shkruar nga Arsim Bunjaku dhe kompozuar nga Virusi dhe ka marrë mbi 500 000 shikime në You Tube dhe mbi 3 milion minuta të dëgjuara.   Fish... Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Ismaili Paralajmëron klipin e ri
Tags: , , , , , , ,

Ciljeta prezanton djalin e saj Fernando!
Që Ciljeta u bë nënë pak kohë më parë, të gjithë e morën vesh, por tani ajo na prezanton me të voglin e saj. Nëpërmjet faqes së saj në rrjetin social Facebook, këngëtarja ka ndarë me fansat foton e të birit Fernando. Djali bukurosh lindi në datë 5, ditën e ditëlindjes së mamit të tij edhe pse këngëtarja kishte planifikuar datën 10 shkurt për ta sjellë në jetë. Dhimbjet e lindjes e kanë detyruar atë të ndërhyjë menjëherë, duke mos i cuar planet deri në fund. Fernando i vogël lindi nëpërmjet një... Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ciljeta prezanton djalin e saj Fernando!
Tags: , , , , , , ,

Tuna fle e zhveshur ne hotel – Video
Me çfarë rrobash fle Një nga këngëtaret më atraktive shqiptare dhe shumë e përfolur kohëve të fundit, Altuna Sejdiu, ka pranuar pas shumë viteve të jetë në programin e Arjan Çanit. Por, Tuna ka qenë e përgatitur edhe për pyetje të tipit se me çfarë rrobash fle kur ajo është në hotel në Tiranë. Dhe, si duket, e ka dhënë një përgjigje ashtu siç e ka dashur edhe moderatori. Ajo ka thënë se fle zhveshur. Ndërsa, këngëtarja e cila kohëve të fundit është shumë e pranishme në Tiranë, ka thënë se... Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna fle e zhveshur ne hotel – Video
Tags: , , , , , , , , ,

Luana Vjollca i ka fryrë buzët?
Prezantuesja e njohur e ekranit, Luana Vjollca ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet për ndërhyrje në buzët e saj. Përballë këtyre thashetheme, ajo ka vendosur të reagojë, duke postuar një foto në Instagram, me buzë të palyera, pasi sipas saj, kështu kuptohet nëse janë bërë apo jo. “Çudia e rradhës: Paskam bërë buzët! Është qesharake sepse është lehtë e verifikueshme por po i kushtoj pak kohë me një foto pa buzëkuq, vendosja e të cilit në foto të tjera mi ka dërguar më të trasha. Nuk kam paragjykime... Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Luana Vjollca i ka fryrë buzët?
Tags: , , , , , , , , ,

Rita Ora tregon fundshpinën, por merr kritika – Video
Këngëtarja me origjinë shqiptare ishte nga më të fotografuarat në tapetin e kuq për natën më të madhe të muzikës britanike. 22- vjeçarja doli përpara kamerave, ndërsa merrte pjesë në Brit Awards, ku edhe garon për një çmim. Fustani i saj ishte dizenjuar nga Ulyana Sergeenko, por edhe pse tregonte fundshpinën, Rita mori kritika nga mediat, që thanë se fustani ishte pa shije. Gazeta Tema  Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rita Ora tregon fundshpinën, por merr kritika – Video
Tags: , , , , , , , , ,

Elvana Gjata “fyen” kolegët: Jeni palaço
Elvana Gjata ka prezantuar sot këngën e saj të parë për vitin 2013 me titull “Fake” (falso). Me një video mjaft të realizuar, Elvana vjen më agresive se asnjëherë  tjetër. Ajo ‘fyen” kolegët e saj këngëtarë dhe jo vetëm , duke i konsideruar edhe  palaço. Video mund të konsiderohet me permbajtje te fortë, pasi në të paraqitet një  person me armë( kallashnikov) dhe një tjetër, i cili më një sëpatë në dorë është  duke grirë mish. Për ti shtuar edhe më tepër frikën, një Luan shfaqet i mbyllur... Vazhdo

February 15, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Elvana Gjata “fyen” kolegët: Jeni palaço
Tags: , , , , , , , ,

NOIZY: Kam bërë seks me Tunën dhe Adelinën, janë të egra në shtrat…
A është kjo nga intervistat më të forta që keni lexuar ndonjëherë? Absolutisht po! Noizy, reperi më i përfolur shqiptar, rrëfen në këtë intervistë për “Bluetooth”, jetën e tij seksuale dhe jo vetëm… Pasuria dhe muzika, janë dy stacionet e tjera ku jemi ndalur. Po për të mos u zgjatur, ju ftojmë të lexoni intervistën e mëposhtme, që do t’ju lërë pa frymë. Sa kohë ke pa bërë seks, se më dukesh me nerva? Kam gati 1 orë, po kështu dukem në përgjithësi, nuk më ndryshon seksi. Atëherë, pse... Vazhdo
Adriani dhe Florian Beqiri në përgaditje të Ngjyra e kuqe 2
Kënga ”Ngjyra e kuqe”, që shënoi një ndër sukseset më të mëdha në karrierën e këngëtarit Adrian Gaxha dhe ndryshoi jetën e Florian Beqirit, do të rikthehet me pjesën e dytë, njofton “Indeksonline”. Kështu është konfirmuar nëpërmjet faqes zyrtare të Adrian Gaxhës, në rrjetin social Facebook: “Adriani dhe Florian Beqiri në përgaditje të Ngjyra e kuqe 2″. Bashkëpunimi mes Gaxhës dhe vogëlushit nga Shkupi, ka vazhduar intensivisht pas festivalit “Kënga Magjike”. Floriani, tashmë është nën... Vazhdo
Kristine Elezaj vjen me kengën “Monster”
Shqiptarja nga Ulqini, e cila tashmë që një kohë është emër i njohur në skenën amerikane, ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor të punuar nga producentë amerikanë. Stili i Kristinës nga mediat amerikane cilësohet si një përzierje e Britney Spears dhe Rihanna. Modelja shqiptare nga Ulqini jeton në Amerikë që një kohë të gjatë, dhe së fundi ka lansuar edhe karrierë muzikore atje dhe po shijoi sukses edhe në këtë drejtim. Kristine Elezaj ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “Monster”. Ina  Vazhdo

February 4, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Kristine Elezaj vjen me kengën “Monster”
Tags: , , , , , , , ,

Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Në një fotografi të publikuar nga një mik i saj, shihet këngëtarja Tuna nën shoqëri të ish të dashurit të Dafina Zeqirit, e cili është Krenar Çoçaj. Të tre, shihen duke u argëtuar në një klub nate ndërkaq, nuk është e qartë përse Krenari ndodhet në mesin e Tunës. Tuna, njihet si një femër mjaftë kontraverse e cila parapëlqen të terheq vëmendje në mënyra të ndryshme. Pak ditë në parë, ajo thumboi reperët kosovarë duke i akuzuar se po huazojnë kolona zanore nga filma turqisht gjë që u duk të ishte... Vazhdo

February 4, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Tags: , , , , , , , , , , ,

Page 2 of 1912345...10...Last »