Celebs

Mbahet Kuvendi VI Zgjedhor të UDSH-së në Ulqin
NĂ« Kuvendin e gjashtĂ« Zgjedhor  tĂ« Unionit Demokratik tĂ« ShqiptarĂ«ve, tĂ« mbajtur nĂ« Ulqin, mĂ« 23.12.2012 vit, prej 102 delegatĂ«ve tĂ« ftuar nga Ulqini,Tuzi,Rozhaja,Plava dhe Gucia marrĂ«n pjesĂ« 90 delegat  dhe e zgjodhĂ«n kryesin e re tĂ« KĂ«shillit Qendror (organit ma tĂ« lart tĂ« partisĂ«) prej 25 anĂ«tar dhe kryetarin e partisĂ« sĂ« UDSH-sĂ«. Kryesia e punĂ«s sĂ« Kuvendit tĂ« VI Zgjedhor Mehmed Zenka Hadixhe Gjoni Enver Dedushaj Fadil Kajoshaj Jasmina Hasa PĂ«r anĂ«tarĂ« tĂ« KĂ«shillit Qendror  u zgjodhĂ«n :  Dega e... Vazhdo

January 15, 2013  :: Intervista / Intervju, Lajmet / Vijesti, Politika :: Komente (7)
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Rezarta Shkurta, nje budiste seksi

Nuk mund te themi se nuk e kemi pare me heret ne poza erotike kengetaren Rezarta Shkurta, qe ka pasion fotografine, por te pakten tani, ajo ka nje shpjegim me arsye. Ajo mund te zhveshet dhe te tregoj sensualitetin ne emer te spiritualizmit qe ajo i eshte dedikuar koheve te fundit. /Albasnapz/  Vazhdo

January 14, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rezarta Shkurta, nje budiste seksi

Tags: , , , , , , , , ,

Pirro Çako: Me InvĂ«n tani jemi miq
Pirro Çako mĂ« nĂ« fund foli. Foli dhe foli gjatĂ«, nĂ« njĂ« bisedĂ« tĂ« çlirĂ«t me prezantuesin Adi Krasta. Duke filluar nga raporti i shumĂ«pĂ«rfolur me Sisin, 23-vjeçaren qĂ« prej mĂ« shumĂ« se njĂ« viti bashkĂ«jeton me kantautorin, e deri tek marrĂ«dhĂ«nia qĂ« ka sot me ish-gruan, sopranon e famshme Inva Mula. I biri Anthony dhe “Ashensori”, albumi i ri qĂ« e kthehu Çakon nĂ« tregun diskografik
 Me kĂ«tĂ« vajzĂ«n e re, a je ti i kĂ«naqur, a je i qetĂ«? A Ă«shtĂ« kjo njĂ« bashkĂ«jetesĂ« simpatike? Po, unĂ« jam shumĂ« i qetĂ«.... Vazhdo

January 14, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Pirro Çako: Me InvĂ«n tani jemi miq
Tags: , , , , , , , , , ,

Genta dhe Leonora, si dy beqaresha bukuroshe
Ja ku vijne se bashku, dy bukuroshe, Genta dhe Leonora, qe jane takuar te salloni i bukurise tek Sellma dhe duken mjaft te lumtura se bashku, nje pamje qe jo shpesh shihet ne estraden shqiptare. Pervec bukurise ato ndajne edhe dicka tjeter te perbashket, te dyja jane te deklaruara si beqare. Genta ka shume vite qe nuk eshte ne lidhje, pas ndarjes nga Miloti, ndersa Leonora eshte nje beqare e perbetuar, se paku ne syte e publikut, qe kurre nuk ka zbuluar ndonje lidhje te saj dashurie, deri tani. /Albasnapz/  Vazhdo

January 14, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta dhe Leonora, si dy beqaresha bukuroshe
Tags: , , , , , , , , , ,

Zëri i Dinos tërhoqi vëmendjen e Alma Bektashit
Dino Zhygjeli eshtĂ« njĂ«ri nga pesĂ« tĂ« pĂ«rzgjedhurit e Alma Bektashit qĂ« do ta pĂ«rfaqĂ«sojnĂ« nĂ« “NetĂ«t live”. TĂ« gjithĂ« kanĂ« njĂ« pasion tĂ« madh pĂ«r muzikĂ«n dhe njĂ« sfidĂ« me veten. Fitorja Ă«shtĂ« e dĂ«shiruar nga tĂ« gjithĂ«, por deri atĂ«herĂ«, ata duan tĂ« tregojnĂ« se janĂ« kĂ«ngĂ«tarĂ« nĂ« skenĂ«. NĂ« emisionin  Voice of Albania  para ca ditĂ«sh u bĂ« e ditur se Aleksandri, Matej, Jozefina, Dino, Mjellma, Keleri, Venera dhe Lindi jane gjysmefinalistet e Voice of Albania 2! PĂ«r Dinon, pjesĂ«marrja nĂ« “The... Vazhdo

January 14, 2013  :: Lajmet / Vijesti, Zbavitje / Zabava :: Comments Off on ZĂ«ri i Dinos tĂ«rhoqi vĂ«mendjen e Alma Bektashit
Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Dino Zhygjeli, finalisti i “The Voice of Albania 2”
MbremĂ« nĂ« emisionin  Voice of Albania u bĂ« e ditur se Aleksandri, Matej, Jozefina, Dino, Mjellma, Keleri, Venera dhe Lindi jane gjysmefinalistet e Voice of Albania 2! Dino Zhygjeli njĂ« emĂ«r qĂ« ka kapluar shume zemra dhe admirues nga Shqiperia,Kosova  nga Mali i Zi e sidomos nga vendlindja e tijĂ«Ulqini. U shfaq kohĂ«t e fundit si njĂ« talent nĂ« spektaklin mĂ« tĂ« njohur pĂ«r pĂ«rzgjedhje tĂ« talenteve “The Voice of Albania 2”, nga ku sot, para finales se madhe pas disa shfaqjesh, nĂ« mĂ«nyrĂ« ekzemplare kualifikohet, pĂ«rmes... Vazhdo

January 12, 2013  :: Lajmet / Vijesti, Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dino Zhygjeli, finalisti i “The Voice of Albania 2”
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Raporti financiar për realizimin e buxhetit 2012 në Komunen e Ulqinit nga Mr. Agron Ibrahimi
Viti 2012: Rritem realizimin e buxhetit dhe zvogluam evazionin fiskal Realizimi i Buxhetit pĂ«r vitin 2012 nĂ« bazĂ« tĂ« Vendimit mbi ndryshimin e Vendimit tĂ« Buxhetit tĂ« KomunĂ«s sĂ« Ulqinit Ă«shtĂ« realizuar pothuajse nĂ« pĂ«rmasa 100%. Realizimi i tĂ« hyrave vetanake nĂ« krahasim me vitin 2011 ishte 25% mĂ« i madh çka Ă«shtĂ« fillimi i suksesshem i mĂ«nyrĂ«s sĂ« vjeljeve tĂ« taksave komunave dhe tatimeve ku pĂ«rgjegjĂ«se Ă«shtĂ« vetĂ« komuna. VlenĂ« tĂ« pĂ«rmendet se pikat buxhetore Tatimet u realizuan nĂ« pĂ«rmasĂ« 101,12% posaçarishtĂ«... Vazhdo

January 8, 2013  :: Ekonomia / Ekonomija, Lajmet / Vijesti :: Komente (4)
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Rezarta Shkurta i hyn spiritualizmit
Nuk Ă«shtĂ« hera e parĂ« qĂ« njĂ« personazh publik nis tĂ« besojĂ« nĂ« njĂ« doktrinĂ« tĂ« caktuar duke ndryshuar kryekĂ«put jetĂ«n. Mesa duket doktrina qĂ« ka ndryshuar jetĂ«n e kĂ«ngĂ«tares Rezarta ShkurtĂ«s Ă«shtĂ« Spiritualizmi. MĂ«sohet se kĂ«ngĂ«tarja prej kohĂ«sh ka nisur tĂ« besojĂ« nĂ« kĂ«tĂ« doktrinĂ«, madje ka gjetur paqen shpirtĂ«rore duke i besuar. Baza e kĂ«saj doktrine Ă«shtĂ« tĂ« kuptuarit e Universit si njĂ« energji nĂ« ndryshim tĂ« vazhdueshĂ«m. Gjithçka Ă«shtĂ« energji dhe energjia Ă«shtĂ« nĂ« ndryshim tĂ« vazhdueshĂ«m. Bluetooth  Vazhdo

January 8, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rezarta Shkurta i hyn spiritualizmit
Tags: , , , , , , , ,

Elvana dhe Flori, bashkë edhe në 2013
Dy kĂ«ngĂ«tarĂ«t e njohur shqiptar, Florian Mumajesi dhe Elvana Gjata, vazhdojnĂ« tĂ« jenĂ« bashkĂ«punĂ«torĂ« tĂ« ngushtĂ« nĂ« muzikĂ«.Ata kanĂ« filluar vitin 2013, duke performuar bashkĂ« nĂ« natĂ«n e parĂ« tĂ« kĂ«tij viti, pĂ«r fansat e tyre nĂ« ZvicĂ«r. Elvana Ă«shtĂ« shfaqur si gjithmonĂ« energjike dhe tĂ«rheqĂ«se nĂ« skenĂ«, e veshur me njĂ« fustan tĂ« ngjitur pas trupit. ËshtĂ« pĂ«rfolur shumĂ« se dy nga kĂ«ngĂ«tarĂ«t mĂ« tĂ« dĂ«gjuar nĂ« hapĂ«sirĂ«n shqiptare kanĂ« njĂ« lidhje, por ata kete e kanĂ« mohuar ne vazhdimesi. TĂ«... Vazhdo

January 8, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Elvana dhe Flori, bashkĂ« edhe nĂ« 2013
Tags: , , , , , , , , , , ,

Prezantohet pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ«  ShoqĂ«ria Artistike “ Tradita”   nga Ana e Malit
Me 29.12.2012 ne mbremjen e te shtunes nĂ« kompleksin “ Lamiga” nĂ« KrythĂ« tĂ« AnĂ«s sĂ« Malit, pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« Ă«shtĂ« prezantuar  ShoqĂ«ria Artistike “ Tradita” nga Ana e Malit. Po atĂ« mbrĂ«mje BKA-ja  festoi edhe 1-vjetorin e punĂ«s sĂ« vet ku udhĂ«heqĂ«sit e kĂ«saj organizate shpalosen edhe tĂ« arriturat e tyre gjatĂ« kĂ«tij viti. NĂ« themelimin dhe fillimin e punĂ«s sĂ« SHA “ Tradita” meritĂ«n mĂ« tĂ« madhe e ka vet BKA-ja me shpresĂ«n e vetme qĂ« tradita e kĂ«saj zone tĂ« shpaloset mĂ« sĂ« miri jo vetĂ«m nĂ«... Vazhdo

December 31, 2012  :: Shtypi / Mediji :: Comments Off on Prezantohet pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« ShoqĂ«ria Artistike “ Tradita” nga Ana e Malit
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Page 4 of 19« First...23456...10...Last »