chris brown

Chris Brown ka shprehur edhe një her dashurin per Rihannen – Video
Chris Brown ka shprehur edhe një her dashurin për Rihanna duke treguar për sakrificen që ka bërë për ta kthyer prapa atë .AI për THE MIRROR deklaroi se nata kur kishte rahur Rihannen ishte gabimi jetes së tij, jam i lumtur që aritem ti kthehemi bashk njeri tjetrit. #gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /*... Vazhdo

February 26, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Chris Brown ka shprehur edhe një her dashurin per Rihannen – Video
Tags: ,

Video Live: Rihanna fal të dashurin, Fansat protestojnëVied
Rihanna dhe i dashuri i saj Chris Brown janë sërish bashkë. Pas dhunës që ai ushtroi mbi këngëtaren e hip hop-it, pak para natës së çmimeve Grammy Awards dhe bujës që bëri gjithë kjo ngjarje, Rihanna është hedhur sërish në krahët e tij.  Së paku këtë tregojnë revistat “People” dhe “US Weekly” çifti ende i dashuruar po kalon një periudhë qetësie në Majami, në shtëpinë e Puff Diddy. “Rihanna dhe Kris janë prapë bashkë dhe ajo e ka falur. Ajo është ende e dashuruar me të,... Vazhdo
Tri Varzat 18 vjeçare organizojn në Ulqin “Rinfest 2008”
Një festë e madhe rinore Për dallim prej dy edicioneve të mëparshme, edicioni i sivjetshëm nuk kishte vetëm karakter lokal, pasi që në të morën pjesë edhe grupe të rinjësh nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia, gjë që bëri që konkurrenca të jetë më e madhe dhe i dhanë Festivalit karakter rajonal. Të shtunën mbrëma, skena e “Rinfest 2008” i bashkoi të gjithë të rinjtë në një vend, në Pallatin e Kulturës në Ulqin. Maratona e kërcimeve, këngës, interpretimeve dhe emocioneve i mbajti të ngërthyer... Vazhdo