Çiljeta Xhilaga

Ciljeta dhe Noizy – Gansta Love – Reklama e videos
Rreth 1 muaj më parë Çiljeta Xhilaga solli në jetën fëmijën e saj të parë,  Fernandon, ndërkohë që tashmë është gati të debutojë në muzikë si nënë. Megjithatë siç duket edhe nga pamjet video është regjistruar gjatë kohës kur  Çiljeta ka qenë shtatzënë. Kënga e saj e rradhës është një bashkëpunim me  reperin Noizy dhe mban titullin “Gansta Love (G Love)”. Deri më tani Çiljeta ka qenë e fokusuar tek  djali i saj, me të cilin  është para dhe fotografuar shpesh. Panorama  Vazhdo

March 25, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ciljeta dhe Noizy – Gansta Love – Reklama e videos
Tags: , , , , , , , , ,

Ciljeta prezanton djalin e saj Fernando!
Që Ciljeta u bë nënë pak kohë më parë, të gjithë e morën vesh, por tani ajo na prezanton me të voglin e saj. Nëpërmjet faqes së saj në rrjetin social Facebook, këngëtarja ka ndarë me fansat foton e të birit Fernando. Djali bukurosh lindi në datë 5, ditën e ditëlindjes së mamit të tij edhe pse këngëtarja kishte planifikuar datën 10 shkurt për ta sjellë në jetë. Dhimbjet e lindjes e kanë detyruar atë të ndërhyjë menjëherë, duke mos i cuar planet deri në fund. Fernando i vogël lindi nëpërmjet një... Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ciljeta prezanton djalin e saj Fernando!
Tags: , , , , , , ,

Ciljeta vendos emrin e djalit…
Ne nje interviste LIVE, Cili ka treguar se se shpejti ajo do te sjelle ne drite djalin e saj te pare, frut i dashurise se saj me latino amerikanin me emrin Tomaso. Shkurti mesohet se do te jete muaji kur Cili do te mbaje ne duar te voglin e saj, per te cilin tashme duket se jane bere te gjitha pregatitjet, duke filluar qe nga detajet me te vogla e deri ke dhoma e gjumit. Gjithsesi, deri ketu nuk k a ndonje gje interesante. Cila nene nuk u gezua me sjelljen ne jete te femijes, por ke Cili pervec lindjes se djalit, lajm perben edhe emri... Vazhdo

December 8, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ciljeta vendos emrin e djalit…
Tags: ,

Çiljeta edhe pse shtatzënë, nuk i humb hiret e saj
Ka dashur që të shfrytëzojë ndoshta ditët e fundit me diell dhe ka zgjedhur pikërisht liqenin artificial për të pirë një kafe me një nga mikeshat e saj. Çiljeta Xhilaga e cilat tashmë është në muajin e pestë të shtatzënisë, duket se i ka ruajtur format e saj megjithëse barku është bërë më i dukshëm. Ashtu si të gjitha nënat që janë në pritje të një fëmije edhe ajo nuk mund t’i rezistojë dot kënaqësisë që të jep prekja e barkut dhe ka vendosur dorën mbi të. Përbri kësaj fotoje të publikuar... Vazhdo

October 27, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Çiljeta edhe pse shtatzënë, nuk i humb hiret e saj
Tags: , , , , , , , , ,

Çiljeta Xhilaga është 4-muajshe shtatzënë
Këngëtarja e ka mbajtur sekret lajmin duke u zhdukur nga qarkullimi, fëmija është i seksit mashkull. Zakonisht, kur publikojmë lajme mbi shtatzëninë e një personazhi publik, këtij lajmi i paraprijnë disa të tjera. Si p.sh. ne tregojmë fillimisht për njohjen e saj me një djalë, më pas për dashurinë e në fund për martesën apo bashkëjetesën. Pas këtyre lajmeve, askush nuk çuditet kur mëson se X vajzë e njohur ka mbetur shtatzënë, kështu që ju mirëkuptojmë nëse do të shprehni habi teksa mësoni që Çiljeta... Vazhdo

September 2, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Çiljeta Xhilaga është 4-muajshe shtatzënë
Tags: , , , , , , , ,

Së shpejti në ekran, filmi i Çiljetës dhe Bjordit + Video
Ka kaluar gati një vit që kur media rozë komentoi sipërmarrjen e re të këngëtares Çiljeta Xhilaga dhe të ish-banorit të “Big Brother”, Bjordi Mezini. Të përzgjedhur nga regjisori i ri Jetmir Pjetërnikaj, ata udhëtuan drejt Italisë për të xhiruar skenat e filmit “Floorless”. Filmi flet për disa njerëz që mbeten të mbyllur në ashensorin e supermarketit dhe aty përjetojnë ankth, konflikt e dikush mbetet i vrarë. Çiljeta shfaqet në rolin e një kameriereje shqiptare që është në muajt e fundit të shtatzanisë,... Vazhdo

August 29, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Së shpejti në ekran, filmi i Çiljetës dhe Bjordit + Video
Tags: , , , , , , , , ,

Çiljeta ndahet nga Aleksandri?! – Video
Tiranë, 22 prill – Historia e dashurisë mes Çiljetës dhe të dashurit të saj Aleksandrit ka përfunduar?! Kjo është ajo  çka flitet këto kohë në Tiranë. Një  fakt të tillë, Çiljeta e ka mohuar duke mos dashur të prononcohet më tepër rreth argumenteve. Ama gojët e liga kanë shkuar më tej me analizën e tyre. Deri pak muaj më parë, në profilin e saj në Facebook, shihej qartë e shënuar lidhja e dashurisë me Aleksandrin, një e dhënë kjo, e cila nuk ekziston më, por Çili na ka dhënë edhe për këtë... Vazhdo

April 22, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Çiljeta ndahet nga Aleksandri?! – Video
Tags:

Çiljeta merr paparac me porosi
Deklarata e kryeministrit te vendit, Sali Berisha ne mbledhjen e qeverise, per rishikimin e ligjit per privatesine personazheve publike, gjeti mbeshtetje te madhe nga disa personazhe te muzikes, te cilet per hir te se vertetes nuk jetojne dot pa shtypin roze. Nje prej tyre eshte pikerisht Çiljeta Xhilaga. Ajo ishte e para qe me te madhe doli ne nje media duke mbrojtur kete deklarate, nderkohe qe ajo bie vete ne kurthin qe i ka ngritur shtypit. E themi kete, sepse mesa dime dhe shohim ne fotot e realizuara prej saj, Çiljeten jo vetem... Vazhdo

March 9, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Çiljeta merr paparac me porosi
Tags:

Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët?
Një vajzë seks simbol që deri tani nuk po i lëshon rrugë askujt. Publiku ka të ngulitur fort në mendjen e tij imazhet e saj superseksi dhe duket se asgjë nuk mund t’i bindë për të kundërtën. Dhe në fakt kanë të drejtë, sepse Çiljeta është një vajzë e bukur e që mbi të gjitha në skenë di të të dhurojë spektakël falë performancave të saj. Por ka edhe një pjesë tjetër që ia vlen ta komentojmë, është ajo pjesë njerëzore së cilës nuk i shpëton askush, as ato që ne i quajmë seks simbol. E kemi... Vazhdo

March 4, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët?
Tags: , , , , , , ,

Ciljeta dhe Ingridi vijne si mike dhe rivale – Video
Sapo ka dalë dhe klipi më i ri dhe shumë i pritur nga dy këngëtaret seksi shqiptare, Ciljeta Xhilaga dhe Ingrid Gjoni. Kënga mban titulli “Mike dhe rivale” dhe vajzat e skenës tregojnë dhe momentet e bukura në prezantimet e tyre qoftë në skenë, qoftë edhe në programe si dy mike. Ndërsa më pas nis edhe ecuria e tyre e jetës edhe në dasëm, dhe në fund si plaka. Videoja është xhiruar nga ‘Max Production’ dhe si duket komentet e para kanë qenë shume pozitive. Urojme që të pritet mirë, ndërsa edhe Ciljeta... Vazhdo

February 11, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ciljeta dhe Ingridi vijne si mike dhe rivale – Video
Tags: , , , , , , , , ,

Page 1 of 612345...Last »