Çiljeta

Ciljeta vendos emrin e djalit…
Ne nje interviste LIVE, Cili ka treguar se se shpejti ajo do te sjelle ne drite djalin e saj te pare, frut i dashurise se saj me latino amerikanin me emrin Tomaso. Shkurti mesohet se do te jete muaji kur Cili do te mbaje ne duar te voglin e saj, per te cilin tashme duket se jane bere te gjitha pregatitjet, duke filluar qe nga detajet me te vogla e deri ke dhoma e gjumit. Gjithsesi, deri ketu nuk k a ndonje gje interesante. Cila nene nuk u gezua me sjelljen ne jete te femijes, por ke Cili pervec lindjes se djalit, lajm perben edhe emri... Vazhdo

December 8, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ciljeta vendos emrin e djalit…
Tags: ,

Sa harxhuan dhe sa fituan këngëtarët shqiptarë gjatë vitit 2011
Kanë bërë dasma deri në 100 mijë euro, kanë blerë vila 1 milion euro, por kanë fituar gjithashtu disa miliona. Në listën e më të shtrenjtëve futen Elvana, Adelina Ismajli, Ermali, Tuna, Genta, Nora, Flori, Çiljeta, Zanfina, Dafina, Zajmina, Gjyste Vulaj.. Make up nga 100 deri në 500 euro, videoklipet nga 1000 deri në 10.000 euro, fustanet jo më lirë se 1000 euro, dasmat deri në 100.000 euro, kurse vilat maksimumi 1 milion euro. Viti i kaluar ka qenë një nga vitet me më shumë aktivitete që ka përjetuar bota shqiptare... Vazhdo
Ndahet Çiljeta, gjen të dashur në një pikë karburanti
Eshtë ndarë nga i dashuri dhe miqtë e saj më të mirë duan të krijojnë një atmosferë festive për të. Kjo është dhe fabula e klipit dhe këngës më të re të këngëtares Çiljeta Xhilaga. Ka arritur të mbledhë në xhirimet e këtij klipi, miqtë e saj më të afërt si dhe artistë të njohur, duke e shndërruar sheshin e xhirimeve në një festë gjigante dhe shumë miqësore… Do të rikthehet përsëri në këto ditë të nxehta verore me një klip mjaft të nxehtë. Çiljeta, shumë shpejt do të jetë e pranishme... Vazhdo

May 28, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ndahet Çiljeta, gjen të dashur në një pikë karburanti
Tags: , , , , ,

Ani i Big Brother, dashuria e ndaluar dhe lidhja me Çiljetën
 ELBASAN – Antonini, banori më i ri i Big Brother-it, ka tërhequr vëmendjen jo vetëm me staturën e tij të shkurtër, defekt qysh në lindje, pas sëmundjes së rubeolës që nëna e tij ka kaluar në shtatzëni, por edhe për faktin se vjen nga një fshat i largët, i quajtur Xibrakë, disa kilometra larg fshatit Shalës. Që të shkosh në shtëpinë e Anit, siç edhe të gjithë e thërrasin shkurt, do të duhet një mjet i fuqishëm, pasi gropat dhe balta e madhe janë të papërballueshme nga çdo lloj mjeti. Rruga e keqe... Vazhdo
Qetsori : Cfarë do bëjmë kur të dalim?
03/03/09 14:40 Zhuljeta, Sori dhe Arjoni diskutojnë në kuzhinë duke përgatitur drekën. Është Sori ai që pyet i pari se cfarë do të bëjë Bjordi kur të dalë nga shtëpia. Arjoni i thotë se i uron Bjordit të arrijë atë që dëshiron dhe se në njëfarë mënyre ai është i arritur. Arjoni pyet se cfarë do të bëhet me Mozën dhe Sori ja kthen me shaka se do të bëhet “miss”. Arjoni vazhdon me pyetje dhe kësaj radhe pyet për Adin. Sori i përgjigjet se atë do ta marrin tek portokallia të bërë tironsin ose do... Vazhdo
Disco Boleros: Çiljeta,Mimoza,Bekim Kumanova,Dj-Dasul,Dj-Ari
INFO: • Disco Boleros Banhofsrt.33 Buchs – dallikon • Tel: 0041 79/ 628 10 67 Email: info@boleros.ch http://www.boleros.ch  Vazhdo

February 28, 2009  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Disco Boleros: Çiljeta,Mimoza,Bekim Kumanova,Dj-Dasul,Dj-Ari
Tags: , , , , , , , , , ,

Jeta enigmatike e Zhuljetës dhe e vërteta e ngjashmërisë me Çiljetën
Nëse do dalë apo do qëndrojë në shtëpi, atë do ta mësojmë vetëm sot në mbrëmje në spektaklin “Big Brother”, sipas votimit të publikut, që ka nisur plot një javë më parë. Por gjatë gjithë kësaj jave, në blogjet e ndryshme në internet kanë filluar komentet në lidhje me dy të nominuarat e para nga pjesëtarët e tjerë të shtëpisë “Big Brother”, Zhuljetën dhe Erjolën. Disa komentojnë se ajo që duhet të dalë nga shtëpia e famshme është Erjola, pasi e pret në shtëpi vajza e vogël në Fier, ndërsa... Vazhdo
Insomnia Disco Club festojmë 1 vjetorin e pavarsisë së Kosovës
Sot festojmë 1 vjetorin e pavarsisë së Kosovës – të dielën më 22 shkurt 2009 – nga ora 17:00 – Shyhrete Behluli, Mahmut Ferati. Insomnia është një nder diskotekat më të medhaja shqiptare në Zvicërr. Insomnia Disco Club En Reculan 1024 ECUBLENS (VD) mob: +41 (0) 79 230 66 38 info@insomniadiscoclub.ch www.insomniadiscoclub.ch  Vazhdo

February 22, 2009  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Insomnia Disco Club festojmë 1 vjetorin e pavarsisë së Kosovës
Tags: , , , , , , ,

Ish i dashuri i Ingridit vazhdimisht në të njëjtin lokal me të
Ndodh shpesh që këngëtarja Ingrid Gjoni të fotografohet nga paparaci ynë në të njëjtin lokal ku ndodhet edhe Enea, ish i fejuari i saj me të cilin pati rreth dy vite lidhje. Që të dy gjenden mes miqsh respektivë, të cilët ndodh që edhe ta njohin njëri-tjetrin dhe të përshëndeten, ndërkohë që Ingridi përpiqet ta evitojë takimin me Enean jo se ata të dy janë ndarë si armiq, përkundrazi, ata kanë arritur të riuajnë marrëdhënie njerëzore, por sepse pararacët më pas do kenë një material me të cilin mund... Vazhdo

January 24, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: ,

Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat
Viroza e gripit që po qarkullon këto ditë për shkak të temperaturave të ulëta ka kapur edhe Ciljetën e cila po qëndron disa ditë në shtëpi, me këtë rast edhe duke pushuar. I ka thënë “Jo”, çdo koncerti që ka patur në plan të shkojë duke anulluar disa data në axhendë. Ç’është e vërteta kohët e fundit Ciljeta ka qenë e ftuar në shumë aktivitete muzikore kohët e fundit, pjesa më e madhe e tyre jashtë Shqipërie. Vendet ku ka qenë me tëpër janë Italia, Greqia dhe Kosova. E duke u ndalur tek kjo e... Vazhdo

January 21, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat
Tags: ,

Page 1 of 212