Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri fejohet me Dj Blunt në qershor
Këto ditë u përfol se këngëtarja Dafina Zeqiri është në lidhje me reperin, Dj Blunt dhe këto thashetheme po dalin të jenë të vërteta. Ndonëse këngëtarja duket se po bënë të pamundurën për ta fshehur një gjë të tillë, megjithatë, lajmin se ajo është në lidhje me Blunt e kanë konfirmuar edhe të afërm të këngëtares. Një i afërm i Dafinës, ka konfirmuar për Indeksonline se ajo është në lidhje me Blunt madje, ai ka treguar se ata madje kanë plan të fejohen. “Dafina dhe Dj Blunt do të fejohen në... Vazhdo

May 20, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri fejohet me Dj Blunt në qershor
Tags:

NOIZY: Kam bërë seks me Tunën dhe Adelinën, janë të egra në shtrat…
A është kjo nga intervistat më të forta që keni lexuar ndonjëherë? Absolutisht po! Noizy, reperi më i përfolur shqiptar, rrëfen në këtë intervistë për “Bluetooth”, jetën e tij seksuale dhe jo vetëm… Pasuria dhe muzika, janë dy stacionet e tjera ku jemi ndalur. Po për të mos u zgjatur, ju ftojmë të lexoni intervistën e mëposhtme, që do t’ju lërë pa frymë. Sa kohë ke pa bërë seks, se më dukesh me nerva? Kam gati 1 orë, po kështu dukem në përgjithësi, nuk më ndryshon seksi. Atëherë, pse... Vazhdo
Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Në një fotografi të publikuar nga një mik i saj, shihet këngëtarja Tuna nën shoqëri të ish të dashurit të Dafina Zeqirit, e cili është Krenar Çoçaj. Të tre, shihen duke u argëtuar në një klub nate ndërkaq, nuk është e qartë përse Krenari ndodhet në mesin e Tunës. Tuna, njihet si një femër mjaftë kontraverse e cila parapëlqen të terheq vëmendje në mënyra të ndryshme. Pak ditë në parë, ajo thumboi reperët kosovarë duke i akuzuar se po huazojnë kolona zanore nga filma turqisht gjë që u duk të ishte... Vazhdo

February 4, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Tags: , , , , , , , , , , ,

Dafina Zeqiri do të sjellë një bashkëpunim me Genën?
Pasi u kthye nga Amerika, këngëtarja Dafina Zeqeri premtoi se do të sillte shumë projekte të reja dhe duket se një ndër to mund të jetë edhe një bashkëpunim me këngëtarin e njohur Gena. Ky i fundit është bërë shumë i njohur këto kohë dhe po e zhvillon karrierën e tij artiske në Kosovë. Ende nuk ka ndonjë informacion nga dy këngëtarët por ata janë fotografuar së bashku dhe me siguri që janë duke menduar për të sjellë diçka së bashku. Shpresojmë shumë që këngëtarët të sjellin një projekt së... Vazhdo

December 17, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri do të sjellë një bashkëpunim me Genën?
Tags: , , , , , , , ,

Fadil Berisha, “zhvesh” edhe Dafinën
Dafina Zeqiri,  e cila ka disa muaj qe po qendron ne SHBA, ka pozuar atje per fotografin e njohur shqiptar Fadil Berisha. Pas një sesioni fotografik ku Dafina shfaqej e afërt me fotomodelën Emina Çunmulaj, Berisha ka realizuar edhe disa fotografi me këngetaren, ku ajo shfaq shumë nga trupi i saj, ndërsa sipër ka të hedhur vetëm një shall. Karahas kësaj fotografie, Berisha ka shënuar: “Duke realizuar fotografi me të bukurën dhe të talentuaren” Vipat.info  Vazhdo

November 8, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Fadil Berisha, “zhvesh” edhe Dafinën
Tags: , , , , , , , , , , ,

Dafina Zeqiri biseksuale?!
Është komentuar gjithnjë për lidhjet e saj të shumta me meshkujt, por mesa duket bukuroshes Dafina Zeqiri i pëlqejnë edhe femrat. Ajo ka realizuar disa fotografi së bashku me modelen shqiptare, Emina Cunmulaj, duke marr disa poza mjaft erotike. Të dyja bukuroshet provokojnë në fotot e hedhura në Facebook në faqen e Dafit. Këngëtarja Dafina Zeqiri, është veshur me një smoking trendy, përshtatur ky edhe me modelin e ri të flokëve, ndërsa Cunmulaj tregon anën e saj më femërore. Nuk e dimë nëse këto foto i kanë... Vazhdo

October 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri biseksuale?!
Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Dafina Zeqiri harron Ledrin për një mashkull tjetër
Dafina ka nisur të shoqërohet me një mashkull të ri. Ende nuk është zbuluar identiteti i tij, por mësohet se këngëtarja e cila është përfolur shumë për lidhjet e saj romantike po aq sa për sukseset në këngë, ka një të dashur të ri. Dafina Zeqiri, vetë nuk e ka pranuar zyrtarisht këtë lidhje. Mësohet se i dashuri i saj i ri, në fakt nuk është dhe aq i ri në moshë dhe nuk vjen nga bota e show biz-it. Por për të zbuluar të vërtetën e kësaj historie, duhet të presim edhe pak. Si edhe më parë Dafina fillimisht... Vazhdo

September 19, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri harron Ledrin për një mashkull tjetër
Tags:

Dafina Zeqiri, javë e re, “look” i ri
Në Kosovë ajo është më e kërkuara dhe më e paguara. Dafina Zeqiri ka kaluar një verë të tejmbushur me koncerte nëpër Kosovë e Shqipëri. Këngët e saj pëlqehen, këndohen e klikohen nga një numër i madh fansash. Ajo ka tërhequr vëmendje me hitet e saj, me zërin e veçantë, me videoklipet cilësore, dhe së fundmi edhe me lidhje-ndarjet me Ledrin, këngëtar i suksesshëm edhe ky. Pastaj në varësi të flokëve ajo na është shfaqur me forma grimi nga më të ekzagjeruarat, deri tek ato më të thjeshtat, e jo pak... Vazhdo

September 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri, javë e re, “look” i ri
Tags:

Dafina Zeqiri perfekte me bikinin e zi në Ulqin
Kemi parë shumë këngatare të show bizit, të veshura me bikini teksa relaksohen në plazh të Ulqinit. Por një tjetër bukuroshe do ta sjellim në faqet e TH&TH. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin e cila nga fotot që kemi publikuar nuk ka nevojë për koment. Duffy është fotografuar në Ulqin, dhe duket perfekte me bikinin e saj të zi. Këngëtarja Dafina Zeqiri, siç dukët nuk është duke e ndjerë edhe aq të nxehtit aziatikë prej 40 gradëve celsius, këto ditë është duke i kaluar në bregdetin e Ulqinit. Ajo në disa... Vazhdo

August 11, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: , ,

Dafina Zeqiri: E vërteta e historisë sime me Ledrin + Foto
Ajo është një nga këngëtaret më ekstravagante të skenës shqiptare. Gjithmonë novatore, me këngë dhe klipe tejet europiane. Të njëjtën gjë demonstroi edhe fundjavës së kaluar ku ishte e ftuar në gjysmëfinalen e “X Factor Albania”. Dafina Zeqiri, këngëtarja RNB, ka sjellë një performancë të mrekullueshme që ka ngritur publikun e teatrit “Klan” në këmbë dhe ngazëllyer atë në shtëpi. E famshme në Shqipëri, veçanërisht me bashkëpunimin e saj me reperin 2Po2 dhe këngëtaren Tuna në hitin “Vibe”,... Vazhdo

June 10, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri: E vërteta e historisë sime me Ledrin + Foto
Tags: , , , , , , ,

Page 1 of 812345...Last »