Dancing with the stars Albania

Argëtim & zbavitje dhe pushime 100% në plazhet e Ulqinit
Jeta e natës në Ulqin e garantuar 100% Përveçse për familjarët, turizmi në Ulqin është i përshtatshëm edhe për të rinjtë. Ata mund të zbaviten në lokalet e ndryshme të natës me muzikë “Live”” natë për natë, që qëndrojnë hapur deri vonë çdo natë vere deri në ora pesë të mengjesit….. Në këto locale argëtuese  këndojnë këngëtarë-re të njohur si , Adelina Berisha , Adelina Tahiri , Adrian Gaxha , Aferdita Dreshaj , Agnesa Vuthaj , Alban Skenderaj , Albana Osmani , Alberie Hadergjonaj... Vazhdo

June 15, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Argëtim & zbavitje dhe pushime 100% në plazhet e Ulqinit
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gara e “Dancing”, çfarë kanë sakrifikuar VIP-at për të fituar kupën
Për disa prej tyre është ofertë që i ka bërë të vendosen para një dileme, ndërsa për disa të tjerë ka qenë një luks i vërtetë, që të mund të shfaqen në një sfidë kërcimi, mes personazhesh të njohura. Disa më shumë të njohur, e disa më pak në spektaklin “Dancing with the stars”, që do të nisë transmetimin në ekranin e “Vizion Plus”. Në këtë rast do të ketë nga ata që do kenë mundësi të shkëlqejnë më shumë se kurrë në jetë, apo të tjerë që të eklipsojnë famën e tyre. Gjithçka... Vazhdo

March 21, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Gara e “Dancing”, çfarë kanë sakrifikuar VIP-at për të fituar kupën
Tags: , , , , , , , , ,

Vesa Luma zhvendoset në Tiranë, mund të jetë në garën e “Dancing with the stars”
Këngëtarja Vesa Luma, pas festave të fundvitit ka vendosur që të vendoset të jetojë në Tiranë, për një periudhë prej dy deri në tre muaj. Arsyet e kësaj zhvendosjeje, vetë këngëtarja nuk dëshiron t’i bëjë publike, por thuhet që ajo ka marrë një ofertë nga organizatorët e spektaklit “Dancing with the stars Albania”, për të qenë një nga konkurrentet e këtij viti. Edhe pse ishte përfolur më herët se në këtë garë do të marrë pjesë këngëtarja tjetër, Dafina Zeqiri, ajo vetë e ka... Vazhdo