dashur

Debat mes Qetsorit dhe Bjordit
10/05/09 16:20 Qetsori e pyet Bjordin se cfarë ka dashur të bëjë duke mos kandiduar asnjëherë Adin. Bjordi i përgjigjet se ai e ka shok dhe ka pasur të tjerë njerëz para Adit për ti kandiduar. Kjo e bën të mendojë Qetsorin, që Adi ka mbërritur deri atje falë Bjordit dhe Adelës. Bjordi i kujton Qetsorit se edhe ai e ka kandiduar arjonin të cilin e konsideronte shok, por Qetsori ja preu shkurt duke i thënë qe këtu janë në lojë. Më pas ai e provokon Bjordin se përse nuk ndërhyri asnjëherë në debatin e disa ditëve... Vazhdo

May 13, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Debat mes Qetsorit dhe Bjordit
Tags: , , , , ,

Anjeza: Nuk e kam të lehtë të gjej të dashur
Megjithëse ka pak ditë që ka hyrë në shtëpinë më të lakmuar në Shqipëri, “Big Brother”, Toni nuk ka hezituar ta pyesë Anjezën në lidhje me situatën aktuale sentimentale të saj. Vajza që duket pak e rezervuar në bisedat që kanë lidhje me jetën e saj, ka treguar se ka shumë muaj që nuk ka një lidhje dashurie. Në bisedë me Tonin dhe Aidën, ajo ka rrëfyer për një lidhje të mbyllur gati një vit e gjysmë më parë dhe që nga ajo kohë nuk ka mundur të gjejë një djalë që t’i përshtatet zemrës së... Vazhdo
Zhuljetën e kam dashur shumë
15/03/09 02:10 Kështu ka thënë Mimoza, ndërsa paketonte gjërat që Zhuljeta kishte lënë në shtëpi. Ajo ka thënë se i ka ardhur keq që ajo kishte ikur e po aq keq i vinte edhe për Arjonin që kishte mbetur vetëm. Adelajda i tha se ajo kurrë s’e kishte pëlqyer Zhuljetën, por kur e kishte parë tek ikte edhe asaj i kishte ardhur keq. Por, keqardhjen më të madhe e kishte ndjerë pas fjalëve dhe urimit të Zhuljetës: “Të uroj të të plotësohen të gjitha dëshirat, sepse ti e meriton!”. Bjordi i tha se ashtu u... Vazhdo