deputet në Parlamentin e Malit të Zi

Sinishtaj e Gegaj u takuan me Jozefina Topallin
Një delegacion nga mali i zi vizitoi shqipërinë Një delegacion nga Mali i Zi, i kryesuar nga përfaqësuesit e partive politike, midis tyre edhe Vasel Sinishtaj, deputet në Parlamentin e Malit të Zi dhe Nikollë Gegaj, funksionar i PDS-së, qëndroi për vizitë zyrtare në Shqipëri, me ç`rast u takuan me kryeparlementaren, Jozefina Topalli, me kryebashkiakun e Tiranës dhe kryetarin e PS, Edi Ramën dhe me kryetarin e LSI-së, Ilir Metën. Gjatë këtij takimi, z. Topalli, Rama dhe Meta e konsideruan Malin e Zi si shtet mik me... Vazhdo

June 4, 2008  :: Lajmet / Vijesti, Shtypi / Mediji :: Comments Off on Sinishtaj e Gegaj u takuan me Jozefina Topallin
Tags: , , ,