Diellza Kolgeci

Diellza Kolgeci, seksi dhe me pistoletë
Fashion, seksi dhe me nje pistolete ne dore, keshtu vjen bukuroshja shqiptare, modelja dhe aktorja e njohur Diellza Kolgeci. Nuk ka realizuar vetem nje foto, por nje set te bukur per kalendarin e vitit te ri, foto keto qe jane shkrepur nga mjeshtri i fotografise Avni Selmani.  Vazhdo

January 9, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Diellza Kolgeci, seksi dhe me pistoletë
Tags:

Diellza Kolgeci pushon në Ulqin
Bukuroshja e ekraneve shqiptare, Diellza Kolgeci, edhe këtë radhë është zhveshur në plazhin e Ulqinit për të treguar se akoma mban një fizik të mrekullueshëm. Shtatëlartë dhe shumë sensuale, Diellza ka kohë që ka filluar pushimet në bregdetin e Malit të Zi, pasi atje ajo disponon një vilë personale, të cilën e kablerë para shumë vitesh. ”Unë verën e dua tepër, tre muaj shkoj në bregdet, ngjyrë kam marrë, por unë dua akoma det, se deri më 22 shtator e kemi verën”, tregon bukuroshja Kolgeci, e cila duhet... Vazhdo

July 22, 2012  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Diellza Kolgeci pushon në Ulqin
Tags:

Diellza Kolgeci kombinon reçipetat me vathët!
Bukuroshja kosovare Diellza Kolgeci nuk shquhet vetëm për pamjen e saj, por shpesh edhe look- un. Pjesëmarrja në spektaklin “E diell” në rolin e prezantueses e bëri Diellzën akoma më të njohur për publikun e Shqipërisë, ndërkohë që në Kosovë ajo është një nga femrat më të pëlqyera. Së fundmi vajza ka festuar edhe ditëlindjen. Gjithsesi fotoja që kemi në dorë nuk është nga festa e ditëlindjes, por nga një festë e organizuar në Kosovë për Vitin e Ri. Ajo që na ra në sy ishin reçipetat e Diellzës... Vazhdo

January 28, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Diellza Kolgeci kombinon reçipetat me vathët!
Tags: , , , , , , , , ,

Diellza: “Foto lakuriqe, pse jo”
Diellza Kolgeci si gjithnjë tërheqëse dhe e dhënë pas punës, sapo ka ardhur nga pushimi veror, ku brenda dy muajve ka vizituar disa vende të botës. Tani ajo do të udhëtojë për në Nju-Jork për të realizuar disa projekte të saj, ndonëse arti dhe drejtësia vazhdojnë të jenë profesionet e dashura të saj. Më shumë rreth punës dhe çdo gjë tjetër flet për “Zëri”. Tashmë jeni një person me karrierë, mendoni se i keni realizuar të gjitha planet? Njeriu derisa jeton ka plane dhe dëshira, kështu që asnjëherë... Vazhdo

September 14, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags:

Diellza Kolgeci dhe sekretet e saja
Nuk ka ndryshuar fare nga koha kur u shpall ‘Miss Kosova 1996’. Diellza Kolgeci vazhdon të mbetet po aq e bukur sa 13 vjet më parë, po aq e dashur për publikun, megjithëse ka ruajtur një pamje thuajse konstante. E teksa mësojmë disa të reja për të kuptojmë se Diellza e ka problem të qënit e dobët dhe këtë vërejtje ia ka bërë gjithmonë nëna e saj. Mundohet t’i kushtojë rëndësi të madhe ushqimit. Sa për sallonet e bukurisë Diellza shprehet se shumë pak i viziton ato. Edhe pse të gjitha trajtimet i ka pa... Vazhdo