Dino Zhygjeli

Dino publikut: Më perkrahni ne projektet e metejshme
Mbasi Dino Zhygjeli  mbrëme nuk kaloj stadën e finalistit në The Voice of Albania 2 nëpërmes faqes së vet në Facebook njofton: Te dashur miq dhe fansa,mvjen keq qi nuk mund me ju than fjalet ma t bukra nbote tash per shkak te rremujes ne te cilen gjendem.. Tan cka kam me ju thane esht se un s’kishe qene une pa ju,edhe ju falenderoje shume shume , ja kshtu.. “shabllon” por prej zemres per perkrahjen fenomenale qe mkeni dhuru. Mvjen pak keq qe skam pas mundsi me plotsu deshiren e marre tjuve fansave tzjarrte qe... Vazhdo

January 19, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dino publikut: Më perkrahni ne projektet e metejshme
Tags: ,

Sonte muzik Live në Ranë – Plazhin e Vogël – Ulqin
Ne organizmimin e Komunes se Ulqinit dhe organizates turistike ,sonte organizohet tubim festiv ku do të marrin pjesë Dino Zhygjeli,Galle,Kadrok ws.Millok,Rita Lulgjuraj,ZaTa,Tri Band,Dritan Maraj,dhe Cani Lazoja. Ky eshte koncert i cili behet dhe organizohet nga OTG turistike dhe komuna per fillimin e sezonit turistik dhe per hire te turisteve te shumte qe kan ardh ne Ulqin. Spektakli i sotëm veç sa ja ka filluar,duke ju deshiruar gjthëve juve ta kaloni kët natë sa me bukur që mundeni.  Vazhdo

April 30, 2012  :: Kulturë / Kultura :: Comments Off on Sonte muzik Live në Ranë – Plazhin e Vogël – Ulqin
Tags: , , , , , , , , , , , , ,