e diell

Moza dhe Anjeza ne E Diell
Moza dhe Anjeza ne E Diell http://www.dailymotion.com/video/x98umc  Vazhdo
Big Brother Albania 2, Nata e 11, Spektakli
Big Brother Albania 2, Nata e 11, Spektakli PJESA 1 PJESA 2 PJESA 3 PJESA 4 PJESA 5 PJESA 6 PJESA 7 PJESA 8 PJESA 9 PJESA 10  Vazhdo
Nëna e Adelës: Jemi emocionuar shumë kur pamë vajzën tek “E Diell”
Nëna e Adelës: Jemi emocionuar shumë kur pamë vajzën tek “E Diell” Unë dhe burri do të jemi në studion e ‘Big Brother Si ju duk kur patë Adelën përkrah Adi Krastës te spektakli “E Diell”? Më pëlqeu shumë. Pata shumë emocione të bukura. Më erdhi edhe për të qarë. Mora shumë telefonata nga të gjithë, njerëz të njohur e të panjohur që më uruan. Po babai i Adelës çfarë tha? Burri nuk ishte në shtëpi në ato momente, por kur erdhi ia tregova. U kënaq shumë. Edhe burrin e morën... Vazhdo
Big Brother surprizon fuqishëm, Adela, përkrah Adi Krastës tek E Diell
Big Brother surprizon fuqishëm Adela, përkrah Adi Krastës tek “E Diell” Diçka e pabesueshme për vajzën nga Kavaja Adela kthehet në shtëpinë e “Big Brother”. Ajo pyet banorët nëse e kanë parë apo jo dhe ata i përgjigjen se jo. Ajo u tregon se shkoi me makinë deri në një vend, por që ajo nuk mund të shihte asgjë dhe nuk mund t’i fliste askush. Adela tregon se ai vendi ishte spektakli “E Diell” dhe Adi Krasta e kishte pritur. Me emocione thotë se fillimisht nuk kishte parë... Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Dita 65 – Surpriza per Adelajden
Big Brother Albania 2 – Dita 65 – Surpriza per Adelajden http://www.dailymotion.com/video/x8yid1  Vazhdo
Adelajda : Do të bëhem prezantuese
13/04/09 01:40 Shumë herë, brenda shtëpisë së Big Brother, Adelajda ka shprehur dëshirën e saj për t’u bërë prezantuese. Ajo e diskutoi këtë edhe dje, me Bjordin, në dhomën e gjumit. Ajo përmendi gjithashtu edhe shprehjen që i kishte thënë Adi Krasta: “Ti je shumë televizive!”. “Kush të merr ty prezantuese, me këto pikëpamje që ke?” – e ka ngacmuar Bjordi. “Do të bëhem!” – i ka thënë ajo. Në fakt, Adelajda ka qenë dje në programin “E Diell”, si rezultat i një surprize që Big Brother... Vazhdo
Kthimi i Adelës
12/04/09 19:20 Adela kthehet në shtëpinë e Big Brother. Ajo pyet banorët nëse e kanë parë apo jo dhe ata i përgjigjen se jo. Ajo fillon t’u tregojë atyre eksperiencën e saj. Banorët duan të dinë cdo detaj. Ajo thotë se shkoi me makinë deri në një vend, por që ajo nuk mund të shihte asgjë dhe nuk mund t’i fliste askush. Adela tregon se ai vendi ishte spektakli “E Diell” dhe Adi Krasta e kishte pritur. Ajo tregon me shumë emocione se fillimisht nuk kishte parë asgjë se dritat ishin të fikura, por më pas u... Vazhdo
Surprizë për Adelën
12/04/09 14:20 Adelajda dhe Sori janë afër korridorit ku ndodhet telefoni. Në momentin që bie zilja e telefonit, të dy vrapojnë për ta kapur atë. Është Adela që e kap e para, por pas saj edhe Sori dhe të dy fillojnë të diskutojnë për këtë. Është zëri i Big Brother ai që saktëson se është Adela ajo që e kapi e para telefonin, duke fituar kështu të drejtën e një surprize. Banorët e urojnë atë për të patur një surprizë të bukur. Adela dhe Sori vazhdojnë të diskutojnë se cili ishte i pari. Sori i kujton... Vazhdo