EDITA ABAZI

Edita Abazi: Më kërcënon Noizy
Një histori interesante dhe shumë e dhimbshme, që u publikua në gazetën “Panorama”, po bën jehonë të madhe në media dhe te publiku shqiptar. Modelja Edita Abazi tregon se historia me Noizy-n është acaruar edhe më shumë. “Fansat e Noizy-t më kanë hapur dhe faqe në facebook duke më fyer dhe ofenduar rëndë”, tregon ajo. Modelja kosovare ka pohuar në një intervistë se ka pasur një lidhje me reperin Noizy, madje ka ngelur edhe shtatzënë. Noizy nga ana tjetër ka vendosur të tregojë variantin e tij të njohjes... Vazhdo

January 4, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Edita Abazi: Më kërcënon Noizy
Tags:

Noisy rrëfen historinë me vajzën kosovare – Video
Këto ditë një intervistë e një vajze të panjohur ka lëkundur disi imazhin e reperit shqiptar! Edita Abazi quhet vajza që pretendon se ka pasur marrëdhënie intime me Noisyn, marrëdhënie si pasojë e së cilës ajo ka mbetur shtatzënë! Sidoqoftë, intervista e vajzës ka disa pika të dobëta! Ajo ngulmon që ka pasur një lidhje, por edhe vetë pranon që Noisy as nuk ia premtoi një gjë të tillë dhe as nuk e la të kuptohet! Gjatë deklaratës së saj vajza tha se kjo lidhje ka ndodhur gjatë verës, por fetusi që ajo... Vazhdo

December 18, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Noisy rrëfen historinë me vajzën kosovare – Video
Tags: , ,