eliza dushku

Eliza Dushku ne prag te fejeses?
Aktorja shqiptare, Eliza Dushku po përjeton një lidhje të fortë me të dashurin e saj Rick Fox, me të cilin thuhet se shumë shpejt edhe do të fejohet. Çifti simpatik është parë në një argjendari, duke parë për unaza të fejesës. Buzëqeshja që është vënë re në fytyrën e aktores, ka ngritur shumë spekulime për lidhjen e tyre. Sipas të afërmve, Dushku do të fejohet së shpejti dhe burime të tjera duket se konfirmojnë, të njëjtën gjë, pra se fejesa është më shumë se e mundshme. “Unë kurrë nuk... Vazhdo

December 30, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Eliza Dushku ne prag te fejeses?
Tags:

Vajzat shqiptare nën dritat e Hollivudit
Në këtë listë të vajzave shqiptare kemi përshirë disa prej tyre, të cilat aktualisht po lakohen në të gjithë botën. Emrat e tyre dhe prejardhja shqiptare po zënë faqet e tabloideve të huaja. Janë të shumta vajzat shqiptare që me talentin e tyre kanë mundur të trokasin në dyert e famës përtej Atlantikut. Shumë prej tyre e kanë nisur nga Shqipëria, e disa të tjera fati ka bërë që ta nisin larg prej këtu karrierën e tyre. Sot ne mund të krenohemi me to, me faktin që ato po e ngrenë lart emrin e Shqipërisë,... Vazhdo
Eliza Dushku i tregon shqiponjen Justin Timberlake – Video
Aktorja shqiptaro amerikane Eliza Dushku së bashku më një prej kengëtareve më të suksesshme të viteve të fundit, Justin Timberlake dhe aktorin tjetër amerikan James Marsden morën pjesë në një lojë televizive të quajtur “Cmimi është i volitshëm”, mjaft i famshëm në Los Anxheles. Ajo madje u jep një leksion kolegëve të saj, Justin Timberlake dhe Xhejms Marsden duke u treguar se ku ndodhet Shqipëria. Ndërkohë Justin, i cili aktualisht luan në filmin “In Time”, zbuloi një prej sekreteve të tij, që është... Vazhdo

October 28, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Eliza Dushku i tregon shqiponjen Justin Timberlake – Video
Tags:

Eliza Dushku kërkon shtetësi shqiptare
Aktorja e njohur me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, mbërriti dje në Shqipëri, kësaj here për t’u ndjerë tërësisht shqiptare. E shoqëruar nga disa producentë dhe grupe xhirimi të disa televizioneve amerikane, Eliza Dushku tha para mediave shqiptare se do të promovojë imazhin e Shqipërisë. Ajo nuk e fshehu edhe një kërkesë të saj për të marrë shtetësinë shqiptare, të cilën e tregoi edhe përpara fotografëve. Ajo u prit në aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza” në Rinas nga nënkryetarja e Bashkisë... Vazhdo

August 8, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Eliza Dushku kërkon shtetësi shqiptare
Tags:

Eliza Dushku: Krenare që jam shqiptare
Holliwood, 22 korrik – Aktorja e njohur shqiptare, Eliza Dushku përmend Shqipërinë dhe Kosovën sa herë i jepet rasti. Ajo tregon vazhdimisht që është shqiptare, me gjithë faktin se ka lindur në SHBA. “Jam krenare që jam shqiptare”, ka shkruar ajo në rrjetin shoqëror Twitter, teksa ka marrë mesazhe nga fansa shqiptarë, të cilët gjithashtu pohojnë që krenohen me faktin se Eliza është shqiptare. /indeksonline / Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qerreti, e cila është ende e panjohur në Amerikë, ku ka mbërritur... Vazhdo

July 22, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags:

Aventuristja Eliza Dushku
Ajo ka rifilluar me sezonin e ri të serialit të saj “Dollhouse”. Thotë se ka pasion udhëtimet nëpër shtete të ndryshme. Kohëve të fundit ka qenë në Ugandë dhe flet edhe për filmin e saj të fundit, në të cilin paraqitet “nudo”. Aktorja Eliza Dushku shpalos shumë gjëra për karakterin e saj për revistën “Complex”… Sapo keni filluar të xhironi për sezonin e ri të Dollhouse. Si po ecën puna? Jam martuar, kam konsumuar martesën time dhe kam pasur muajin e mjaltit – të gjitha i kam bërë dje! Sot... Vazhdo

October 4, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Aventuristja Eliza Dushku
Tags: ,

Eliza Dushku e lidhur me një aktorë me ngjyrë
Eliza Dushku, aktorja e njohur shqiptare, e cila së fundmi ka interpretuar në serinë televizive “Dollhouse” është komentuar nga revistat amerikane për lidhjen e saj me aktorin kanadez që ka qenë gjithashtu dhe një lojtar I basketbollit profesionist Rick Fox. Çifti flitet se është parë duke shijuar disa netë mjaft argëtuese në Miami, në Florida dhe në Las Vegas, Nevada. “Të dy janë përpjekur që të fshehin marrëdhënien që ekziston mes tyre, por padyshim kjo lidhje është vërtet shumë e nxehtë” ka treguar... Vazhdo

May 22, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Eliza Dushku e lidhur me një aktorë me ngjyrë
Tags: ,

Eliza Dushku pozon nudo
Për t’i tërhequr lexuesit, redaktorët e magazinës Allure krijuan mënyrën perfekte për të kënaqur shijen e secilit. Në fakt, në edicionin e tij më të ri u gjetën pesë bukuroshe, të gjitha me rend lakuriq dhe të bukura. Vëmendjen më të madhe e tërhoqën aktoret Eliza Dushku dhe Padma Lakshmi, përderisa aktoret Sharon Leal, Lynn Collins dhe Chelsea Handler ranë në ‘plan të dytë’. Ndonëse më e njohura prej tyre, aktorja në filmat adoleshent dhe seritë, Eliza Dushku, së voni pohonte se as për kokë të... Vazhdo

April 14, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Eliza Dushku pozon nudo
Tags: , , , , , , , , ,

Eliza Dushku, në revistë për meshkuj ‘Maxim’
Është një gjë në trupin e Eliza Dushkut, të cilën ajo dëshiron ta shikojë kur bën dush, e kjo është tatuazhi i saj. Aktorja dhe modelja me prejardhje shqiptare, e cila zbukuron ballinën e revistës për meshkuj “Maxim” për muajin mars, e ka pranuar se përveç tatuazhit, ajo gjithashtu i adhuron meshkujt me vizatime trupore, me të mavijosura dhe me gërvishtje. “E pëlqej të bëj një shikim të shpejtë në tatuazhet e mia kur zhvishem për të bërë një dush”, është cituar t’i ketë thënë Dushku revistës... Vazhdo

February 11, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (3)
Tags: ,

Eliza Dushku e zhveshur dhe në pozime seksi për serialin
Aktorja Eliza Dushku, e zhveshur dhe në pozime seksi e reklamon serialin “Dollhouse”. Duke gjykuar sipas fotografive të nxehta të aktores, seriali mund të jetë shumë seksi. Në të vërtetë nuk dihet nëse TV shtëpisë FOX, në të cilën emitohet seriali, do ti paguhet ideja me fotografitë nudo. Por nëse jo, atëherë të paktën ia kanë arritur që të zhveshin Elizën. Mirë, nëse ju nuk jeni të eksituar për të parë Eliza Dushkun në serialin e ri,ku e shohim në serialin e shtëpis së kukullash pasi Eliza Dushku... Vazhdo

Page 1 of 212