Elsa Shtylla

22 Maji Ditë Zie Kombëtare – ABC TV LIVE
Stafi  Lajme nga Ulqini, shpreh ngushellime te perzemerta per familjet e studenteve te Universitetit “Aleksander Xhuvani”, te qytetit te dashur Elbasan, te cilet pesuan nje aksident tragjik ne Himarë, ku humben jeten 13 persona e me dhjetra te plagosur.   Ne respekt ndaj atyre vajzave te reja qe humben jeten ne aksidentin tragjik te Himares dhe shpalljes se dates 22 Maj dite zie Kombetare.   Faqa jone gjate dites se sotme nuk do publikoj asnje lajm. Tragjedi në Himarë,vdesin 13 persona Emrat e studenteve që ishin nisur... Vazhdo
Tragjedi në Himarë,vdesin 13 persona – ABC TV – LIVE
Emrat e studenteve që ishin nisur në këtë ekskursion, janë si më poshtë: Ardita Çela, Aida Gjika, Alma Deda, Anisa Rusi, Anita Hysa, Antoneta Zaçe, Arta Ballabani, Aurora Molla, Besjana Dani, Besjana Xheneti, Blerina Qerimi, Drenica Guzi, Desilda Bytyçi, Dorjana Kumria, Dorina Spaho, Elsa Daka, Elsa Shtylla, Eralda Bajrami, Eranda Baloshi, Eranda Bardhi, Erjola Xhoi, Klejda Kena, Mirsije Biba, Ornela Nushi, Denisa Tare, Erdita Opingari, Eriselda Gubere, Eriselda Çoku, Erjana Gështenja, Ermira Mana, Fabjola Shehi, Florie Pepi,... Vazhdo