eltoni

Insomnia Disco Club : Të Gjithë Me Eglin – TOUS AVEC EGLI
L’association « Tous avec Egli », fondée en août 2011, a pour but de soutenir financièrement, administrativement et moralement Egli ainsi que sa famille. En effet, ce jeune aiglon de 21 ans a du subir une amputation d’une de ses jambes en raison d’une tumeur diagnostiquée au genou à l’automne 2010. Ayant été profondément bouleversés par cette nouvelle et connaissant la grande passion que vouait Egli pour le football, nous avons alors pensé qu’il était de notre devoir, en tant qu’Aiglon et... Vazhdo
TE KANDIDUARIT JANE : Arjani, Anjeza, Adi, Qetsori, Eltoni (30 minuta)
TE KANDIDUARIT PER ELEMINIMIN E DYTE TE MBREMJES SE SOTME JANE : Arjani, Anjeza, Adi, Qetsori, Eltoni Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Arjanin, dergoni: BB ARJAN ne 15191 Per te VOTUAR Adi, dergoni: BB ARDIAN ne 15191 Per te VOTUAR Anjezës, dergoni: BB ANJEZA ne 15191 Per te VOTUAR Qetsorin, dergoni: BB QETSOR ne 15191 Per te VOTUAR Qetsorin, dergoni: BB ELTON ne 15191   Nga Shqiperia, mesazhi kushton 100 leke + TVSH. Nga Kosova, 80 cent + TVSH.    Vazhdo
Aida : Bjordi nuk e meriton finalen
15/04/09 00:05 Aida, Arjoni, Eltoni, Arjoni dhe Anjeza kanë diskutuar për Bjordin. “Bjordi nuk shkon në nominim sepse të gjithë do të merren me ne të rinjtë!” – ka thënë Eltoni, por sipas Arjonit nuk ishte kështu. “Bravo i qoftë nëse shkon deri në finale, por mua si Aidë, do të më vinte shumë keq që kushdo qoftë të shkonte në finale, vetëm me një nominim!”- ka thënë Aida. Ajo ka shtuar se nuk donte që Bjordi të dilte, por që të provonte të njëjtën gjë që kishin provuar ata duke qenë aq herë... Vazhdo
Elton Tozaj : Nje tjeter i denuar ne shtepine e Big Brother Albania
Ka vetëm një javë që ka hyrë në “Big Brother” njëkohësisht me dy konkurentë të tjerë. Ai quhet Elton Tozaj, është 30 vjeç dhe banues në Tiranë. Ishte një surpizë futja e tre konkurentëve të rinj kur ka kaluar më shumë se gjysma e kohës së programit, por një praktikë e njohur tashmë në formate të ngjashme në botë, për ta vënë më shumë në lëvizje anën spektakolare të saj dhe natyrisht për të rritur audiencën. Për Eltonin, ashtu si edhe për dy konkurentët e tjerë të rinj, Junën dhe Arin,... Vazhdo
Eleminim i dyfishtë
11/04/09 23:03 “Big Brother” ka vendosur për një eleminim të dyfishtë. Banorët janë takuar me personat e kandiduar, dhe janë izoluar në një nga dhomat e gjumit. Mimoza dhe Dritani ishin dy personat që rrezikonin të dilnin. Publiku ka vendosur që banori që duhet të lërë shtëpinë e “Big Brother” duke humbur përfundimisht mundësinë për të fituar 70 mijë euro të ishte Dritani. Mimoza kishte një tjetër funksion në eleminim e dytë. “Big Brother” kishte vendosur dy zarfe dhe ajo duhet të zgjidhte njërin... Vazhdo
Djemtë kërcejnë për vajzat – Big Brother Albania 2
10/04/09 21:59 Me rastin e ditëlindjes së Eltonit , Arjoni dhe Qetsori kanë gatuar për të. Ky shprehet i habitur nga kjo gjë. Banorët e tjerë kanë organizuar një festë me këtë rast. “Big Brother” i ka bërë një surprizë duke i futur një tortë të madhe për ditëlindjen e tij. Dritani është një tjetër banor të cilit iu bë një surprizë me rastin e ditëlindjes së vllait të tij. Vëllai i kishte dërguar një tortë dhe një kartolinë ku shkruante “Kjo është për ty dhe për të gjithë shokët e tu,... Vazhdo
100 vjec Elton – Big Brother Albania 2
10/04/09 11:45 Eltoni ka ditëlindjen dhe Banorët e urojnë të gjithë me radhë duke i kënduar këngën. Është Ani i pari që e zgjon atë nga gjumi duke i thënë se sot është dita e tij. Banorët mendojnë që të organizojnë një festë për të, të bëjnë një drekë të vecantë dhe më pas të jetë festa. Sori u kërkon ndihmë banorëve të tjerë që ta ndihmojnë në përgatitjen e drekës. Banorët fillojnë të mendojnë për festën dhe Sori imagjinon që një nga vajzat të bëjë një kërcim belli dancing.  Banorët... Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Java 10 – Adelajda, Aida, Arjon, Qetsori
Big Brother Albania 2 – Java 10 – Adelajda, Aida, Arjon, Qetsori Te Nominuarit: ADELAJDA XHAMANI AIDA TROKA ARJON MUCA QETSOR FERUNAJ Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Adelajden, dergoni: BB ADELAJDA ne 15191 Per te VOTUAR Aiden, dergoni: BB AIDA ne 15191 Per te VOTUAR Arjonin, dergoni: BB ARJON ne 15191 Per te VOTUAR Qetsorin, dergoni: BB QETSOR ne 15191 QETSORI Arjani dhe Eltoni ADELAJDA Aida dhe Juna ARJANI Qetsori dhe Arjoni MIMOZA Arjoni dhe Anjeza ELTONI Adelajda dhe Qetsori ANJEZA Mimoza... Vazhdo
Kush eshte konkurenti i 2 qe del sot Ani Eltoni Arjani apo Juna ?
Cili Banor Deshironi te Dali Nga Shtepia ë Big Brother Albania 2 ? JAVA 10 ( online surveys)  Vazhdo
Flet babai i Eltonit
Djali im është i afrueshëm dhe kjo mund të erret si dobësi. Ai nuk ndikohet, sepse ka strategjinë e tij Lajmin se u pranua në përzgjedhjen për të hyrë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, prindërit e Eltonit e pritën shumë të entuziazmuar. Pavarësisht se vendimi për të marrë pjesë në një spektakël të këtyre përmasave ishte totalisht i Eltonit dhe askush nuk mund të ndikonte në vendimet e tij, ai ka pasur gjithmonë përkrahjen e plotë të prindërve. Eltoni ka mbaruar Fakultetin e Gjuhëve të Huaja... Vazhdo

Page 1 of 3123