Eni Koçi

NOIZY: Kam bërë seks me Tunën dhe Adelinën, janë të egra në shtrat…
A është kjo nga intervistat më të forta që keni lexuar ndonjëherë? Absolutisht po! Noizy, reperi më i përfolur shqiptar, rrëfen në këtë intervistë për “Bluetooth”, jetën e tij seksuale dhe jo vetëm… Pasuria dhe muzika, janë dy stacionet e tjera ku jemi ndalur. Po për të mos u zgjatur, ju ftojmë të lexoni intervistën e mëposhtme, që do t’ju lërë pa frymë. Sa kohë ke pa bërë seks, se më dukesh me nerva? Kam gati 1 orë, po kështu dukem në përgjithësi, nuk më ndryshon seksi. Atëherë, pse... Vazhdo
Noizy dhe Eni sjellin videon e re
Ka ardhur më në fund dhe klipi më i ri në bashkëpunim mes Noizyt dhe Eni Kocit. Kënga mban titullin “Je gjithcka”, dhe si fillim ka marrë shumë komente pozitive. Por kënga në audio ka qenë mjaft e dëgjuar dhe po dëgjohet ende nëpër radiostacione shqiptare. Ndërsa reperi Noyzi si duket i ka pëlqyer aq shumë shprehja ‘Plaku i Viti të Ri” , nga shija e videos me Tunës, saqë edhe këtu në tekst të këngës me Enin e përdor ende. Albavipnews  Vazhdo

February 23, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Noizy dhe Eni sjellin videon e re
Tags: , , , , , , , ,