erjola

Adelajda : Kujtojnë banorët e larguar
14/05/09 11:52 Sori dhe Adela kujtojnë disa momente nga klipi që u ishte përgatitur nga banorët e tjerë. Sori shprehet se nuk iu duk e tepërt fjala e Erjolës se e kishte ngacmuar shumë sepse gjithcka ishte në sensin e shakasë. Ai mendon se ndoshta ajo mund ta ketë marrë inat se ai nuk i fiksoi asnjëherë emrin. Ata të dy fillojnë të flasin për Erjolën. Sori thotë se kur ajo fliste, bëhej si një bombë atomike. Ai shprehet se ajo dicka e fitoi nga Big Brother: iu dha mundësia të bënte bashkimin e familjes. Adela... Vazhdo
Sori nuk është Kapedani : Një shefeje seksi, nuk do t’i rezistoja
Ekskluzivisht për suplementin “Big Brother”, Sorit i kemi shkëputur një rrëfim nga dhoma e kuqe e shtëpisë së famshme, ku tema e pyetjeve lidhej me filmin “Kapedani”, interpretuar nga një bashkëqytetar i konkurrentit, legjendari Albert Vërria. Sori nuk harroi me këtë rast të dërgojë urimet më të mira për gruan e tij, Liljana, që dje ka pasur ditëlindjen. Sori sot, apo Kapedani dje? Sori sot. Kapedani kishte vetëm gabime? Jo, nuk i kishte të gjitha gabim. Mes Adelës dhe Junës, cilën do... Vazhdo
Big Brother ku na ka gjetur?
06/03/09 10:55 Qetsori duke pastruar kuzhinën pyet Dritanin se si mund të jetë jeta e Erjolës jashtë shtëpisë së Big Brother. Ai thotë që nuk e kuptoi asnjëherë situatën e saj,por Dritani i thotë që kjo ishte për arsye se ajo nuk e tregoi asnjëherë. Ai shton se ajo ishte një tip shumë ekspresiv por jeta e saj linte mjaft dyshime. Qetsori thotë që ajo kishte ikur shumë e vogël për në Greqi,dhe shton-“këta të vënë në dyshim,cfarë pune kanë bërë atje”? Ai vazhdon duke thënë-“Nuk e di Big Brother... Vazhdo
Erjola: E zhgënjyer nga Qetesori
28/02/09 21:35 Erjola është banorja e parë e larguar dhe sonte ndodhet në studio. Arbana e pyet atë se si e ka kaluar këtë javë, jashtë shtëpisë së Big Brother. Ajo i përgjigjet se kjo ka qënë një javë me intensitet, me intervista të shumta, ka takuar njerëz të cilët edhe pse nuk i njihte i kanë përcjellë asaj komente mbi ditët që ka kaluar në shtëpi. Arbana e ka pyetur edhe mbi raportin në familje dhe se si kanë shkuar marrëdhëniet me prindërit e saj këtë javë. Erjola është përgjigjur se gjërat... Vazhdo
Bëmë gabim me Erjolën
23/02/09 05:00 Duke kujtuar momentin e daljes së Erjolës nga shtëpia e Big Brother, natën e tretë të spektaklit, Adelajda është shprehur se të gjithë ishin sjellë shumë keq. “Erjola s’kishte dalë akoma, ne përqafonim Zhuljetën!”- ka thënë ajo. Adelajda i ka treguar Mimozës se rastësisht kishte kthyer kokën dhe kishte parë që Erjola ishte kthyer prapsht për të marrë xhupin në kuzhinë, ndërkohë që të gjithë të tjerët i kishin kthyer kurrizin dhe kishin rrethuar Zhuljetën për ta uruar. Sipas saj,... Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Dita 15 – Interviste me Erjolen
Big Brother Albania 2 – Dita 15 – Interviste me Erjolen  Vazhdo

February 24, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Shiko Live :: Comments Off on Big Brother Albania 2 – Dita 15 – Interviste me Erjolen
Tags: , , , , , , , ,

Big Brother Albania 2 – Dita 15 – Largimi i Erjoles nga shtepia
Big Brother Albania 2 – Dita 15 – Largimi i Erjoles nga shtepia  Vazhdo

February 24, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Shiko Live :: Comments Off on Big Brother Albania 2 – Dita 15 – Largimi i Erjoles nga shtepia
Tags: , , , , , , , , ,

Big Brother Albania 2 – Dita 15 – Erjola takon burrin
Big Brother Albania 2 – Dita 15 – Erjola takon burrin  Vazhdo

February 24, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Shiko Live :: Comments Off on Big Brother Albania 2 – Dita 15 – Erjola takon burrin
Tags: , , , , , , , ,

Surprize dhe eleminim per Erjolen
 Banorja e pare e cila le shtepine e Big Brother Albania eshte Erjola. Ky vendim u morr nga publiku, 56% e te cilit votoi per ta nxjerre ate nga loja. Erjola qe me pare ndihej e frikesuar dhe ne ankth, ne momentin e daljes ndihej teper konfuze dhe tha se nuk kishte fjale se si ta shprehte. Perpara daljes nga shtepia, per Erjolen Big Brother kishte rezervuar nje surprize. Ajo u takua me bashkeshortin e saj, me te cilin ishte ndare prej 4 muajsh. Erjola u duk shume e emocionuar dhe e lumtur per kete takim, gjate te cilit ata kane lene te... Vazhdo
Adelajda bënte rolin e të përndjekurës!
19/02/09 01:40 Kështu ka thënë Aida, kur të mbledhur jashtë në oborr, ajo, Zhuljeta, Erjola, Lirita, Agoni dhe Arjoni kanë nisur të flasin për Adelajden. Subjekti i bisedës kanë qenë kësaj rradhe “shqetësimi” i Adelajdes nga kamerat. Sipas tyre, ajo mendonte se ishte vëmendja e kamerave të Big Brother. Madje Agoni është ngritur në këmbë dhe ka imituar lëvizjet e saj, ndërkohë që banorët e tjerë kanë qeshur me të madhe. Aida ka kujtuar me ironi batutat e Adelajdes, “Kur vinte, dhomë të gjumit, thoshte... Vazhdo

Page 1 of 41234