Fantastik

Jonida Maliqi sjell klipin Fantastik
Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi përgatit një suprizë verore për fansat e saj, pikërisht një këngë të hareshme me titull “Fantastik”. Një këngë me muzikë e tekst të Big Bastës (Gerald Xharit) dhe orkestrim të Edlir Begollit. Klipi  i dedikohet një gjendjeje fantastike shpirtërore, një lumturie me shkak, e realizuar nëpërmjet ritmit “dance”, veshjeve gjithë stil e ngjyra, dhe fytyrës së qeshur të Jonidës. Vjen kështu me një ndryshim të bukur nga kënga e sezonit të kaluar, balada me titull “Një... Vazhdo

July 13, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Jonida Maliqi sjell klipin Fantastik
Tags: ,

Jonida Maliqi – Fantastik

July 13, 2011  :: Videoklipe Shqiptare :: Comments Off on Jonida Maliqi – Fantastik
Tags: ,