Florian Beqiri

Florian Beqiri: Një ditë mund të bëhem, Justin Bieber shqiptar
Popullariteti nuk njeh moshë, sa që as për Florian Beqirin nuk ka pasur asnjë lloj pengese, që ai të shfaqet krah këngëtarit Adrian Gaxha duke performuar në clube të ndryshme në mbarë botën, andej nga jetojnë shqiptarët. Gjatë një interviste për “Koha Tjetër”, djali 12 vjeçar, Florian Beqiri, i cili u identifikua si zëri më i bukur përkrah Adrian Gaxhës me këngën “Ngjyra e kuqe” në festivalin Kënga Magjike, gjatë kësaj interviste tregon për veten, planet me Gaxhën, si dhe kënaqësinë e popullaritetit... Vazhdo

March 25, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Florian Beqiri: Një ditë mund të bëhem, Justin Bieber shqiptar
Tags: , , , , , , , ,

Floriani & Adrian zgjedhin Prishtinën për të festuar ditëlindjet
Edhe pse i ndan vetëm një ditë në datën e ditëlindjes, ata kanë vendosur që festën ta bëjnë bashkë. Dy këngëtarët e super hitit “Ngjyra e kuqe”, Adrian Gaxha dhe Florian Beqiri, duket sikur janë të pasionuar shumë pas Prishtinës, në veçanti pas jetës së natës në kryeqytet. Edhe pse i ndan vetëm një ditë në datën e ditëlindjes, ata kanë vendosur që festën ta bëjnë bashkë. Mbrëmjen e kaluar ata janë parë duke festuar në njërin nga pub-et e njohura të Prishtinës. Ndërkohë që në shoqërimin... Vazhdo

February 15, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Floriani & Adrian zgjedhin Prishtinën për të festuar ditëlindjet
Tags: ,

Gaxha & Florian Beqiri, sikur dikur Usher & Justin Bieber
12 vjecari Florian Beqiri nga Shkupi, djaloshi qe emocionoi te gjithe me zerin e tij te vecante gjate duetit me Adrian Gaxhen ne Kenga Magjike me kengen “Ngjyra e Kuqe”, pa dyshim eshte zbulim i vitit, te mos themi i dekades. Eshte i vogel ne moshe, por me talent, zgjuaresi dhe shkathtesi te nje me te rrituri. Kur pame imazhet e te dyve, Gaxhes dhe Florit ne Kenga Magjike, per nje moment na u kujtua historia e kengetarit te ri kanadez, Justin Bieber i cili filloi karrieren duke kenduar ne Youtube. Ne vitin 2008, Bieber ne moshen... Vazhdo