Florian Binaj

Florian Binaj (Portokalli) – Komenton banorët e Big Brother Albania 2
Intervista – Florian Binaj, aktori që interpreton Policin në spektaklin “Portokalli” dhe një nga personazhet më pikantë të emisionit radiofonik “Rikoshetë”, komenton banorët e “Big Brother 2”. REPUBLIKA KASMAHU 1 – Pa shumë përvojë 2 – E dashur kur do 3 – Pëlqen Arjonin, por e sheh si të pamundur ADELAJDA XHAMANI 1- Shumë simpatike, portret me tipare mishtore 2- Flet pak si shumë 3- Ndihet e kërcënuar nga rivalet ZHULJETA DACI 1- Mendon se është pikë kyçe... Vazhdo
Dashuri në kohën e kinemasë!!!
Në fakt nuk është se po bëjnë dashuri në kinema, mos u çudisni. Çifti Florian Binaj dhe e dashura e tij, ish Missi Sadina Alla kanë rënë pre e paparacit tonë ndër sa kanë kaluar mbrëmjen e së enjtes në kinema. Sadina, kur ka parë blicin e aparatit fotografik të shkrepej e ka kaluar situatën me një të qeshur, ndërsa “Policit” të Portokallisë, duket se nuk i ka pëlqyer kjo ide. Bluetooth  Vazhdo

November 26, 2008  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dashuri në kohën e kinemasë!!!
Tags: ,