genta ismaili

Genta Ismaili Paralajmëron klipin e ri
Këngëtarja Genta Ismaili, perms një njoftimi në rrjetet sociale, ka deklaruar se të shtunën do të lansohet edhe me videoklip balada “E kam provuar”. “Të shtunën me 23.02.2013 publikohet videoklipi i këngës ‘E Kam Provuar’”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale, duke treguar se kënga do të lansohet në kanalin zyrtar të saj në You Tube. Ndërkaq, kënga “E kam Provuar” është shkruar nga Arsim Bunjaku dhe kompozuar nga Virusi dhe ka marrë mbi 500 000 shikime në You Tube dhe mbi 3 milion minuta të dëgjuara.   Fish... Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Ismaili Paralajmëron klipin e ri
Tags: , , , , , , ,

NOIZY: Kam bërë seks me Tunën dhe Adelinën, janë të egra në shtrat…
A është kjo nga intervistat më të forta që keni lexuar ndonjëherë? Absolutisht po! Noizy, reperi më i përfolur shqiptar, rrëfen në këtë intervistë për “Bluetooth”, jetën e tij seksuale dhe jo vetëm… Pasuria dhe muzika, janë dy stacionet e tjera ku jemi ndalur. Po për të mos u zgjatur, ju ftojmë të lexoni intervistën e mëposhtme, që do t’ju lërë pa frymë. Sa kohë ke pa bërë seks, se më dukesh me nerva? Kam gati 1 orë, po kështu dukem në përgjithësi, nuk më ndryshon seksi. Atëherë, pse... Vazhdo
Genta dhe Leonora, si dy beqaresha bukuroshe
Ja ku vijne se bashku, dy bukuroshe, Genta dhe Leonora, qe jane takuar te salloni i bukurise tek Sellma dhe duken mjaft te lumtura se bashku, nje pamje qe jo shpesh shihet ne estraden shqiptare. Pervec bukurise ato ndajne edhe dicka tjeter te perbashket, te dyja jane te deklaruara si beqare. Genta ka shume vite qe nuk eshte ne lidhje, pas ndarjes nga Miloti, ndersa Leonora eshte nje beqare e perbetuar, se paku ne syte e publikut, qe kurre nuk ka zbuluar ndonje lidhje te saj dashurie, deri tani. /Albasnapz/  Vazhdo

January 14, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta dhe Leonora, si dy beqaresha bukuroshe
Tags: , , , , , , , , , ,

Genta Ismajli pa të brendshme në koncert
Mediat kosovare kapin mat këngëtaren Genta Ismajli. Gjatë xhirimeve për emisionin festiv të Vitit të Ri, teksa Genta performonte së bashku me këngëtarin Sabri Fezullahu, ajo është shfaqur pa të brendshme. E veshur me një fustan të zi, tepër ekstravagant, këngëtarja nuk është kursyer të kërcejë, një gjë që di ta bëjë me të vërtetë mirë, por përveç kësaj, kamerat kanë filmuar edhe aty ku nuk duhej. Genta në një moment është shfaqur zbuluar, duke treguar për të gjithë se nuk ka veshur të brendshme. Ndoshta... Vazhdo

December 20, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Ismajli pa të brendshme në koncert
Tags: ,

Genta dhe Sabri Fejzullahu nuk njohin distance moshe
Thuhet se shpirti i artistit nuk njeh moshë, nëse është i ri, apo i vjetër. Më së shumti këtë e dëshmon edhe kjo fotografi që ne e zbuluam, në të cilën shihet këngëtari i madh, Sabri Fejzullahu, dhe këngëtarja atraktive, Genta Ismajli, që janë duke kërcyer së bashku. Natyrisht se kjo foto është realizuar gjatë xhirimit të ndonjë programi festiv për fund të vitit. Tek e sheh Sabriun duke kërcyer me Gentën dhe fisnikërinë e tij, besoj se të rinjtë apo moshatarët artistë të Gentës e kanë shumë zili... Vazhdo

December 17, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta dhe Sabri Fejzullahu nuk njohin distance moshe
Tags: , , , , , , , , ,

Genta Ismajli fryn buzët
Nuk u ka shpëtuar ndërhyrjeve estetike edhe këngëtarja Genta Ismajli. E ftuar në festën e promovimit të dokumentarit të Eliza Dushkut “Shqipëria ime”, Genta ka mahnitur të pranishmit jo vetëm me format ideale të trupit, por edhe me ndryshime të dukshme në look. Siç mësohet nga burime të afërta, Genta ka bërë një ndërhyrje estetike për të fryrë buzët. Efekti është kaq natyral dhe i padukshëm, sa duket sikur Genta ka qenë me këtë look qëkurse është shfaqur për herë të parë në publik. Bluetooth  Vazhdo

October 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Ismajli fryn buzët
Tags: , , , , , , , , ,

Genti Ismajli: Ja cfarë solli sezoni veror
Gjithandej pershkruhet si vajza me karakter te forte, si vajza me syte e bukur dhe si vajza qe ne skene eshte e pamundur qe te mos levize. Bëhet fjalë për Genta Ismajlin me të cilën Poke ne Top Channel dhe Albana Osmani realizuan lidhjen, për të gjithë fansat. Albana: Pershendetje Genta Ismajli! Pershendetje nga Top Channel. Genta: Pershendetje. Albana: Albana: Kenaqesi shume e madhe te te kem ne kete interviste sot. Genta: Kenaqesia eshte e imja dhe me shume. Albana: Me vjen shume mire. Genta, gjate gjithe sezonit veror... Vazhdo

September 19, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genti Ismajli: Ja cfarë solli sezoni veror
Tags: , , , , , , , , , ,

Ku eshte Genta Ismajli?
Keni pyetur gjatë këtyre ditëve se ku është këngëtarja Genta Ismajli? Ja ku ne zbulojmë që ajo ka ikur në Amerikë për disa ditë pushimi, pas koncerteve që ajo kishte në këtë sezon veror. Dihet se ajo ka edhe familjen në Amerikë dhe do të qëndrojë pak me ta, ndërsa kohët e fundit mamaja e saj i ka qëndruar afër Gentës. Por artistja atraktive nuk harron që të hyjë në facebook dhe twitter për të përshëndetur fansat e saj, madje duke postuar edhe disa nga hitet e saj të viteve të kaluara si me nostalgji. Se... Vazhdo

September 8, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ku eshte Genta Ismajli?
Tags: , , , , , , , , , ,

Genta Ismaili show, shfaqet pa të brendshme
Genta Ismaili kete her ka tentuar te kopjoje vipat e huaj ajo gjate ndarjeve te cmimeve te Video Festit Muzikor 2012eshte shfaqur me nje fustan te gjate te bardhe me nje qarje shume te madhe saqe dukej qe ajo nuk kishte veshur  mbathje ndoshta per te kopjuar pak   prezantuesen  e Sanremos Belen Rodriguez por me nje ndryshim te vogel ajo nuk kishte te tatuazhuar nje flutur  Kaq mjaftoi që e gjithë bota të fliste ër fluturën e saj që e kishte të vendosur pranë vendit intim dhe u hap një valë diskutimesh nëse Belen kishte... Vazhdo

June 8, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Ismaili show, shfaqet pa të brendshme
Tags: , , , , , , , , , ,

Genta Ismajli i futet biznesit te automjeteve
Këngëtarja e hitit “Guximi “, Genta Ismjali. Ka thëne se fundmi se pak jave me pare, ndërsa ndodhej ne Amerike, ku banon edhe familja e saj është marre me biznes edhe pse shumëkush mendonte se ajo do te trondiste sallat me hitet e saj. “ Sa isha ne Amerike, veç  kohës qe kam kaluar me personat  e mije te dashur, jam angazhuar edhe ne biznesin e familjes,  pasi ne kemi një sallon autoveturash, ku ndodhen te gjitha markat. Salloni quhet “Slozy” dhe menaxhohet nga babi im, ka treguar këngëtarja seksi, e cila sa i... Vazhdo

April 4, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Ismajli i futet biznesit te automjeteve
Tags: , , , , , , ,

Page 1 of 3123