genta ismaili

Genta Zhvishet, por linjat te lene per te deshiruar!
E veshur si nje Eve, ku ne vend te gjetheve te pemes, shohim ca petale trendafili, Genta ismajli ne perpjekjen e saj per te qene e veshura me e vecante, duket se ka deshtuar. Kjo shume per shkak te veshjes, por qe linjat e saj trupore, qe vetem elegance nuk deshmojne. Edhe beli i saj dikur i admirueshem, ne kete foto nuk te ben asnje efekt, per shkak te legenit tashme te zgjeruar pa kufi dhe shenjave te prera te barkut…Genta, here tjeter kujdes! Mos nxirr ne pah defektet! Gjithashtu duhet te pranojme se Genta ka qene nje vajze teper... Vazhdo

March 18, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Zhvishet, por linjat te lene per te deshiruar!
Tags: , , , , , , ,

Hana Cakuli e nisi Vitin e Ri me shëtitje buzë detit të Ulqinit
Hana Cakuli ka zgjedhur të shëtis buzë detit në ditët e para të vitit 2012, të cilat janë edhe ditë pushimi. Plazhi i vogël i Ulqinit ka qënë pjesa më e vizituar nga qytetarët, të cilët edhe pse të lodhur nga festa e fundvitit kanë preferuar të çlodhen buzë detit.Këte e bëri edhe Hana Cakuli. Duke u shprehur se e “Kaluam shumë mirë festën, tani po kalojmë ca caste relaksi pranë detit”. Ajo ka zgjedhur të shëtis buzë detit e dikush tjetër të luan me fëmijë, dikujt tjetër i pëlqen fotogafia,sikurse... Vazhdo
Genta rrëzohet gjysmë e dehur në skenë…!?
Një foto që tregon këngëtaren Genta Ismaili të shtrirë në tapetin e skenës teksa ishte duke kënduar, është duke bërë xhiron e rradhës në internet, madje ka arritur të klikohet pambarimisht. Sipas komenteve që vijnë shoqëruar me foton rezulton se këngëtarja ka qenë gjatë një koncerti, por në gjendje të dehur ajo nuk ka mundur dot të mbajë kontrollin dhe është gjendur brenda pak minutash njësh me skenën. Nuk dihet me siguri nëse ky incident ka ndodhur për shkak të efektit të alkoolit, apo ka qenë thjesht... Vazhdo

January 5, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta rrëzohet gjysmë e dehur në skenë…!?
Tags:

Hana Cakuli interpreton krishtlindjet nga Mariah Carey
Është sezon festash sot në gjithë botën,ku festohen krishtlindjet. Sot të krishterët festojnë Krishtlindjen. Ata kanë traditë të këndojnë këngë, që ne i kemi pranuar si tonat. Hana Cakuli zgjedhi një  nga pesë këngët e Mariah Carey  të preferuara për Krishtlindjen. Prandaj ju ftojmë ti ndigjoni……?! Lajme nga Ulqini  Vazhdo

December 25, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Hana Cakuli interpreton krishtlindjet nga Mariah Carey
Tags: , , , , , , ,

Genta e DJ Dalool me videoklipin “Guximi”
Ashtu edhe siç ishte paralajmëruar, Genta Ismaili së bashku me Dj Dalool e publikuan video – klipin më të ri të përbashkët të tyre të këngës “Guximi”. Video e kësaj këngë të mrekullueshme u realizua në Prishtinë, nga kompania lider në trojet shqiptare Entermedia. E gjithë video-ja është xhiruar brenda një ambienti, të një lokali në Prishtinë. Kjo këngë do të jetë edhe hiti i kësaj vere,  e gjithë kjo sipas pritshmërive të deritashme të krijuesve të saj, transmeton Vipat.  Vazhdo
Genta Ismaili, me linja seksi dhe këngë tallava
Mjafton të përmendësh emrin e Genta Ismailit, që sallat e koncerteve të mbushen sakaq. Për shkak të talentit të saj për muzikë e sidomos linjave shumë të mira të trupit, ky efekt është përherë i suksesshëm. E përveç se në Kosovë, e pamë këtë gjatë gjithë javëve edhe në Shqipëri në spektaklin “Dancing with the stars”. Megjithatë, përveç kësaj pjese të njohur, Genta shquhet gjithashtu edhe për eksperimentet që bën në muzikë, në pjesën më të madhe të të cilave ka qëlluar në shenjë. Deri... Vazhdo
Genta Mes Labit dhe Noizy-t
Së fundmi ajo u shfaq në Tiranë si pjesëmarrëse në “Dancing with the stars Albania”, ndërkaq këngëtarja e njohur kosovare Genta Ismajli, aktualisht i është përkushtuar tërësisht muzikës. Pas shkëlqimit në festivalin “Istanbul Music Awards”, këngëtarja kosovare, Genta Ismajli nuk ka të ndalur me surprizat e saj adresuar publikut shqiptar. Ndërsa e pyesim në lidhje me planet më të afërta në muzikë, këngëtarja na tregon se është duke punuar për një bashkëpunim me këngëtarin simpatik, Labinot Tahiri. “Kënga... Vazhdo

June 20, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (6)
Tags: , , ,

Video – Genta tani e famshme dhe ne Turqi
Javen qe shkoi ne shtypin shqiptar u shperndane fotot me te reja te llogarise se Gentes ne Facebook lol dhe pavarsisht se kengetarja dukej ne superforme ky nuk eshte lajmi me i madh i javes rreth Gentes. Ketu ne Albaniac pak si me vonese, por kemi mesuar se kete vit kengetarja nga Kosova do te publikoj nje duet me nje prej kengetareve me te mire ne Turqi. Ai quhet Cuneyt Cakim dhe se bashku me Genten kane bere te ditur kete lajm rreth bashkepunimit te tyre ne nje stacion televiziv turk, ku gjithashtu Genten e kane cilesuar si Shakira e... Vazhdo
Me ritmin e Gentës
Genta Ismaili, këngëtarja që step me pamjen atraktive dhe elegancën në skenë.. … ia doli mbanë të arrinte qëllimin e saj. Të bëjë famë si këngëtare, por edhe t’u rrëmbejë çmimet rivaleve të saj… Ajo i ka marrosur të gjithë me trupin e saj, aq sa ka rreshtuar pas vetes, njëherësh, me dhjetëra e mijëra adhurues. Duket sikur gjithçka im ka shkrepur si me magji. Një vajzë, pa histori nga pas, shfaqet dhe bën brom menjëherë….që në shfaqjen e parë, që në videoklipin e parë. Diçka më... Vazhdo

December 27, 2008  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (4)
Tags: ,

Vit me bereqet e ka konsideruar Genta vitin 2008
Një vit me plot angazhime, gëzime e bereqet, e ka konsideruar vitin 2008 këngëtarja atraktive, Genta Ismaili, të cilën si gjithmonë edhe në projektet festive që do të shfaqën gjatë netëve të Vitit të Ri do ta shohim të bukur dhe elastike në skenë. Gentën nuk do të këndojnë ndonjë këngë të re për festën e fundvitit, por do të shfrytëzojë dy këngë të albumit  të saj të fundit ”Zero, Zero”. Genta për festat e fundvitit do të jetë në televizionet tona në Kosovë si dhe në projektin e përbashkët... Vazhdo

December 21, 2008  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Vit me bereqet e ka konsideruar Genta vitin 2008
Tags:

Page 2 of 3123