genta ismaili

Genta Ismajli Me Klip Te Ri “Skllav Ti Kurre S’Do Jesh”
Genta sjelle klipin e saj me te fundit te titulluar “Skllav ti kurre s’do jesh”. Nje projekt i sponsoruar nga Qeveria e Kosoves me qellim te sensibilizimit te opinionit ne luften kunder droges, prostitucionit dhe varferise. Kenga eshte e punuar nga Ylli Behluli me orkestrim te Defrimit.  Vazhdo
Genta Ismaili: Mesazh femrave me këngë
Këngëtarja Genta Ismaili ka promovuar këngën dhe klipin “Skllave ti kurrë s’do jesh”, e cila këngë shpreson se do ta bartë një mesazh të mirë për të ngritur vetëdijen e qytetarëve në luftën kundër trafikimit me qenie njerëzore. Klipi është sponsorizuar nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit dhe është promovuar të mërkurën mbrëma me rastin e certifikimit të 38 përfaqësuesve të OJQ-ve dhe vullnetarëve, të cilët kanë vijuar trajnimin për anti-trafikim. Ky rast i kishte shërbyer edhe Gentës... Vazhdo

November 21, 2008  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (6)
Tags:

Genta Ismajli ne Studio – Zeri i Amerikes (Video)
Genta Ismajli Genta Ismajli flet ne nje interviste per Zerin e Amerikes per karrieren e saj muzikore. Shiko videon:  Vazhdo

Page 3 of 3123