Genta Ismajl

Dafina e Genta ndezin “Grande Kabarenë”
Dy këngëtaret më “Në” për momentin,Dafina Zeqiri e Genta Ismajli kanë realizuar një duet së bashku. Ato mbrëmë performuan në “Grande Kabarenë” e RTV21 këngën “Hidhet Përdridhet” . Nga veshja ishin gati se të njejta, Genta një fustan të shkurtë ngjyrë blu e Dafina ngjyrë ari. Gjatë performimit u pa afërsi e madhe ndërmjet dy këngëtareve,ato gjithashtu pasi që mbaroi “Hidhet Përdridhet” i dhanë përqafim njëra tjetrës. Editorial.mk  Vazhdo

January 1, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina e Genta ndezin “Grande Kabarenë”
Tags: , ,

Genta Ismajli prapë me producent të huaj
Këngëtarja Genta Ismajli ka realizuar përsëri një këngë në gjuhën angleze e cila titullohet “Idolize”. Sipas këngëtarës kjo “është fenomenale dhe mund të dëgjohet shumë shpejt edhe për dëgjuesin shqiptarë”. Producenti i ri i këngëtarës është Boy Rekless dhe menaxheri i këngëtares pritet që të tregoj për krijmin e ri të saj. Ndryshe, Genta është duke qëndruar në SHBA për realizimin e kësaj kënge, dhe mësohet se ajo është duke kaluar kohë edhe me familjen e saj. Genta kishte realizuar edhe... Vazhdo

February 6, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (2)
Tags: ,

Genta: Shpërthen Skenën! Puthet me një femër
Këngëtarja Genta Ismajli, ka ndezur atmosferën në disko “Rinora 4”. Në këtë koncertë ajo shoqërohej nga “Tingulli 3nt” dhe “Skills”, grup i cili sipas burimeve te një gazeteje Kosovare nuk është i kenaqur me proceduren e votimit dhe perzgjedhjen ne “Kengen Magjike”. Genta shihet në një foto e gjitha e dhënë pas mikrofonit të cilin e do shumë. Atë natë Genta mori edhe një puthje, po jo nga ndonjë mashkull, por prap nga një femër. Gjë që mund te jetë pak me spec për... Vazhdo