genta ismajli

Ku eshte Genta Ismajli?
Keni pyetur gjatë këtyre ditëve se ku është këngëtarja Genta Ismajli? Ja ku ne zbulojmë që ajo ka ikur në Amerikë për disa ditë pushimi, pas koncerteve që ajo kishte në këtë sezon veror. Dihet se ajo ka edhe familjen në Amerikë dhe do të qëndrojë pak me ta, ndërsa kohët e fundit mamaja e saj i ka qëndruar afër Gentës. Por artistja atraktive nuk harron që të hyjë në facebook dhe twitter për të përshëndetur fansat e saj, madje duke postuar edhe disa nga hitet e saj të viteve të kaluara si me nostalgji. Se... Vazhdo

September 8, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ku eshte Genta Ismajli?
Tags: , , , , , , , , , ,

Skandal, Genta Ismajlin e rrahin ne Malisheve..Foto
Ka mjaftuar nje debat dhe kengetarja Genta Ismajli, eshte rrahur dhe goditur nga Dj i saj personal, Dj. Roni. Sherri ka ndodhur ne nje koncert ne Malisheve, nje qyteze e vogel ne Kosove, ku kengetarja ishte e ftuar te kendonte dhe performonte. Deshimtare te shumte ne vendngjarje konfirmojne se kengetarja i ka bertitur Dj-t te saj dhe ky i fundit ka ushtruar dhune fizike ndaj saj. Nuk e dime se çfare masash do te marr kengetarja, por deshmitaret thone se skena qe ata kane pare nuk ka qene fort e kendshme as per ta, as per vet kengetaren. Ju... Vazhdo

August 5, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Skandal, Genta Ismajlin e rrahin ne Malisheve..Foto
Tags: ,

Genta Ismaili show, shfaqet pa të brendshme
Genta Ismaili kete her ka tentuar te kopjoje vipat e huaj ajo gjate ndarjeve te cmimeve te Video Festit Muzikor 2012eshte shfaqur me nje fustan te gjate te bardhe me nje qarje shume te madhe saqe dukej qe ajo nuk kishte veshur  mbathje ndoshta per te kopjuar pak   prezantuesen  e Sanremos Belen Rodriguez por me nje ndryshim te vogel ajo nuk kishte te tatuazhuar nje flutur  Kaq mjaftoi që e gjithë bota të fliste ër fluturën e saj që e kishte të vendosur pranë vendit intim dhe u hap një valë diskutimesh nëse Belen kishte... Vazhdo

June 8, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Ismaili show, shfaqet pa të brendshme
Tags: , , , , , , , , , ,

Big Mama duet me Gentën, klipi xhirohet në Bullgari
Gjatë një prononcimi për një media në Kosovë lidhur me këtë këngë ajo është shprehur: ‘’Kënga është gati, ndërsa tani pritet vetëm xhirimi i videoklipit. Nuk dua të zbuloj më shumë për këtë projekt, sepse jam duke u munduar të sjellë befasi për publikun”, ka thënë këngëtarja teksa tashmë janë zbuluar detaje të shumta lidhur me videoklipin ku Bigu do të shfaqet me veshje të Joni Pecit. Gjatë gjithë vitit ajo ka qenë shumë e angazhuar me koncerte, ndërsa natën e Vitit të Ri këngëtarja ka... Vazhdo

January 13, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Big Mama duet me Gentën, klipi xhirohet në Bullgari
Tags: ,

Genta shtoi peshë evitoi bikinet
Genta Ismajli ishte ndër të vetmet këngëtare që këtë verë nuk u shfaq me bikini, sikurse vitet e kaluara, kur ishte ndër të parat që zhvishej dhe shfaqej nëpër kopertinat e revistave me linja shumë të bukura. Por, këtë fat këngëtarja e njohur nuk e kishte edhe këtë vit, pasi siç po e shihni nga fotot, ajo ka problem me kilogramët e tepërt. Fansat e saj nuk kanë pasur mundësinë të shohin Gentën në bikini, siç kanë pasur rastin ta shohin para disa viteve gjatë një fotosesioni që ajo e realizoi në bregdetin... Vazhdo

November 7, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags:

Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull
Që këngëtarja e njohur Genta Ismajli është ndarë prej gati dy vitesh nga i fejuari i saj, Milot Binaku, ky nuk përbën më lajm; por që ajo nuk ka kontakte intime me asnjë mashkull, që prej asaj kohe; kjo po që përbën “scoop”. E besoni apo jo, këtë e ka deklaruar vetë këngëtarja e hitit “Guximi”, e cila e pyetur në lidhje me seksin është shprehur në mënyrë shumë telegrafike: “Kam harruar si bëhet seks”. Në fakt, që nga ndarja “legjendare” me Milotin, këngëtarja seksi e ka shprehur vazhdimisht... Vazhdo

November 5, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull
Tags: , ,

Genta Ismajli: Jam e pasur por s’kam te dashur
Genta Ismajli, këngëtarja që me bukurinë dhe hitet e saj është kthyer prej vitesh në një yll të skenës shqiptare, do të vijë sot në një rrëfim special per “Gazeten Shqiptare” … Pa doreza, e drejtpërdrejtë dhe e prerë në përgjigjet e saj, këngëtarja seksi tregon për të rejat më të fundit në jetën private e artistike… Albumi i ri nën titullin “Guximi” ka vetëm pak javë që është në treg, por siç pohon dhe vetë Genta, suksesi ka qenë evident që në ditët e para…Prova më e mirë për këtë... Vazhdo

August 17, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Ismajli: Jam e pasur por s’kam te dashur
Tags:

Genta: Fansat më propozuan martesë pas këngës “Guximi”
Autorja e hitit “Guximi”, një prej këngëve më të preferuara të verës 2011, Genta Ismajli, është një këngëtare që edhe pse preferohet nga shumë meshkuj, çuditërisht ka ende statusin “single”. “Shumë fansa më kanë shprehur dashurinë, nuk di të them nëse ka qenë “dashuri-dashuri” apo dashuri që lidhet me muzikën që unë bëj. Kam marrë propozime nga më të ndryshmet dhe të çuditshmet në fakt, si p.sh., “Genta, do vdes nëse nuk do të takoj”, “Genta, do vdes nëse nuk do të jesh ti gruaja... Vazhdo

July 22, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (2)
Tags: , , ,

Genta Ismajli promovon Guximin
Genta Ismaili ka promovuar albumin e saj më të ri, të pestin me radhë, të titulluar “Guximi”. Albumi përmban 16 këngë, shtatë nga të cilat janë në gjuhën angleze të cilat këngëtarja i ka përgatitur në Shtete e Bashkuara të Amerikës. Genta ndjehet e kënaqur me realizimin e albumit të ri të cilin e ka quajtur të parin “mjaft profesional dhe të veçantë”. “Për herë të parë kam realizuar një album mjaft profesional dhe të veçantë. Përveç këngëve shqipe, kam realizuar edhe 7 këngë në gjuhën... Vazhdo

July 15, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: ,

Genta, Tuna dhe Nora, tri agjentet seksi me mision ne Turqi
Kur vendosin t’i kalojne pushimet verore nuk i tregojne askujt, per shkak se kane frike nga fotografet tane se mos i kapim mat ne ndonje vend te papershtatshem. Kane vendosur te udhetojne si grup per ne Antalya te Turqise dhe jo vetem per pushime, por edhe per pune. Behet fjale per disa kengetare te njohura e te dashura per publikun shqiptar. Genta Ismajli, Tuna Sejdiu dhe Nora Istrefi jane tri nga kengetaret te cilat tashme po qendrojne ne shtetin turk per realizimin e disa reklamave per nje kompani kosovare, si dhe disa emisione per... Vazhdo

Page 1 of 612345...Last »