hashashi

Sekuestrohen 20 kg drogë në kufirin Muriqan – Sukobin
Sekuestrohen rreth 20 kg, lende narkotike e llojit kanabis sativa në pikën kufitare të Muriqanit, arrestohet poseduesi i drogës. Rreth ores 23:50 të mbrëmjes së të premtes ne Piken e Perbashket te Kontrollit Kufitar Muriqan-Sukobine, ne dalje te Republikes se Shqiperise, nga ana e policise kufitare shqiptare eshte ndaluar per kontroll te detajuar, shtetasi Ervis Deti, 25 vjec lindur e banues ne Durres. 25 vjecari udhetonte me mjetin Peugeot 307 me targe shqiptare AA322EN. Gjate kontrollit te perbashket me policine dhe doganen malazeze... Vazhdo

September 17, 2012  :: Shtypi / Mediji :: Comments Off on Sekuestrohen 20 kg drogë në kufirin Muriqan – Sukobin
Tags: , , , , ,