hotele

Oferta turistike nga bregdeti i Ulqinit, Aranzhmane turistike, Hotele, Villa, Apartamente, Dhoma
Aranzhmane turistike në Ulqin,Hotele,Villa,Apartamente,Dhoma Ofertat tona turistike nga kompanija MSM Beach Ulqin jane te aranzhuara ne menyre te atille qe gjithkush te mund te gjej diçka interesante per vete shtepi private,hotel,villa,Apartamente apo Dhoma. Perveç akomodimit ne Hotele, ju ofrojme mundesine te prenotoni pushimin tuaj edhe ne apartamente private komplet te mobiluara. Me deshiren tuaj, ne ju krijojme oferta personale turistike per familje, grupe nxensish, studentesh, puntoresh etj. Mjafton te na dergoni nje e-mail ose... Vazhdo
Kuzhinjeri i restorantit “Grand” Senad Malokraja në TV21 – Video
Nga stafii restaurantit “Grand” Senad Malokraja  kuzhinjer profesional dhe Maloja si asistentë,morrën pjes në emisionin e TV21 “Diçka po Zihet”.Ky është emisioni i parë televiziv i prodhuar në Kosovë mbi gatimin. Është ky një show televiziv i cili ka filluar në vitin 2007 dhe në të cilin kanë marr pjesë fytyra të njohura publike duke demonstruar aftësitë e tyre në përgatitje të ushqimeve të ndryshme. Ky show televiziv ka përfunduar deri tani 8 edicione me mbi 136 emisione të realizuara ku kanë... Vazhdo
Ulqiniakët ne pritje te sezonit te ri turistik
Ulqiniakët përgatiten për turizëm Jo vetëm institucionet, por edhe hotelet, plazhet  restorantet e individët kanë nisur me përgatitje adekuate për realizmin e një sezone më të suksesshme turistike në Ulqin. Shiu paksa ka penguar dhe thuajse se ka ndalur pak  ecjen normale të punimeve. Edhe ministri i Turizmit të Malit të Zi, Predrag Sekuliq, ka vizituar Komunën e Ulqinit ku është informuar nga kryetari Nazif Cungu, rreth përgatitjeve për këtë verë. Rrezart Mavriqi, pronar i agjencionit Argos, e cila ka me qira... Vazhdo
Pushime ne Ulqin,Hotel Bellevue,Riviera e Ulqinit,Mali i Zi
Hoteli “Bellevue” – Riviera e Ulqinit Hoteli “Bellevue” e ka kapacitetin prej 702 shtretërish, e është me tre depadansa: “Avalla”, “Borik” dhe “Cer”. Hoteli është n kilometrin e katërt nga qendra e qytetit të Ulqinit, mu pranë plazhit, ndërsa është i rrethuar me një park të mrekullueshëm dhe pyllin e pishave. Hoteli e ka plazhin e vet, restorantin, aperitiv barin, tarracën, diskotekën, sallën për ushtrime force, ndrsa në qarkun e hotelit janë edhe terrenet sportive: terrenet e tenisit dhe shkolla... Vazhdo
Pushime ne Rivieren e Ulqinit,Hotel Olympic – Pushime ne Ulqin
Hoteli Olympic Hoteli «Olympic» është me një kapacitet me 252 shtretër dhe me ka në përgjithësi 132 dhoma: 24 me nga një shtrat, 76 me nga dy shtretër dhe 10 dhoma me shtretër francezë. Të gjitha dhomat kanë erkondishëntë. SAT TV dhe minibare me asortiment të pasur pijesh. Hoteli gjendet në kilometrin e katërt nga qendra e Ulqinit, mu pranë plazhit, ndërsa është i rrethuar më një park shumë të bukur dhe me një pyll pishash. Hoteli e ka sallën për kongrese, një basen të mbyllur, saunën dhe sallën sportive... Vazhdo
Ocazii Turistice Vacanta in  Ulcinj Muntenegru – Hotel Olympic
Hotelul este renovat partial in 2009 – 2010 si este un paradis al familiilor si o oaza pentru sportivi. Hotelul este situat pe malul marii la Velika Plaza la o distanta de 4 km de centrul orasului Ulcinj si este inconjurat de o mica padure de pini. Are plaja proprie cu sezlonguri iar parcarea este gratis. Hotelul dispune de 262 de locuri de cazare in camera cu 1,2 sau 3 paturi, fiecare camera cu baie proprie cu cabina de dus (noutate !) clima, frigider, tv, 2 restaurante, bar, piscina interioara, sauna, sala de fitness, terenuri... Vazhdo
Czarnogóra – wakacje, wyjazdy, Ulcinj, wczasy – Video
Home: +382 30 455 073 Mobil: +382 69 731 443 + Viber Email: Holiday House@gmail.com Czarnogóra  – wakacje, wyjazdy, Ulcinj, wczasy,witamy Ulcinj Ulcinj to najstarsze miasto na czarnogórskim wybrzeżu, które słynie z najpiękniejszych plaż piaszczystych nad TOiem, a pod względem ilości dni słonecznych w roku jest na pierwszym miejscu w tej części basenu Morza Śródziemnego. Turystów szczególnie przyciąga tu 13-kilometrowa piaszczysta Wielka Plaża, liczne regionalne restauracje, dyskoteki i serdeczność mieszkańców.... Vazhdo
Zakwaterowanie Ulcinj, Czarnogóra hotele, pensjonaty, apartamenty,
Mobil: +382 69 731 443 + Viber Email: Holiday House@gmail.com Ulcinjjest najbardziej na południe wysuniętego miasta na wybrzeżu Czarnogóra , która oferuje najdłuższa plaża na Adriatyku. Lokalna Velika Plaza ciągnie 13 km. Jest to jedno z najstarszych miast na Adriatyku. Pierwszy mieszkańcy byli Ilirowie, którzy byli pochodzenia indoeuropejskiego. 2-ga pne miasto zostało podbite przez Rzymian, którzy dali mu obecną nazwę Ulcinj (Ulcinijum). Później miasto docelowe wielu zwycięzców. W 1405 r. miasto otrzymało z Wenecją.... Vazhdo
Wakacje na Ulcinj  Riwiera, Czarnogóra – wczasy Ulcinj Riwiera przewodnik 7€
Home: +382 30 455 073 Mobil: +382 69 731 443 + Viber Ulcinj ( Olcinium ) – to miejsce na wakacje ,gdzie mo?na znale?? wspania?? ?ródziemnomorsk? ro?linno??, kilometry piaszczystych pla? sk?panych w po?udniowym s?o?cu, zabytki z czasów rzymskich, tureckich a tak?e oryginalne drewniane domki rybaków. To tu znajduje si? Wielka Pla?a 13-kilometrowa – najd?u?sza piaszczysta pla?a z tej strony Adriatyku.(Copacabana-bo tak nazywa si? zorganizowana i ?adnie zagospodarowana jej cz???) Ci?gnie si? ona a? do granicy alba?skiej u... Vazhdo