Ingrid Gjoni

Muzika Shqiptare – gjithë verën në restaurantin “Royal” Ulqin
Vera për këngëtarët është e mirë edhe për diçka tjetër. E tillë sepse i sjell jo pak të ardhura estradës kosovare. Tashmë shumica prej këngëtarëve kanë bërë kontrata me diskoteka dhe klube e kafe nëpër Ulqin, Durrës, Velipojë dhe vende të tjera bregdetare shqiptare, ku edhe do ta kallin me këngën e tyre, qoftë popullore e ndonjë ritëm tallava pas rakisë. Tashmë mësohet se këngëtari Mehedin Përgjegjaj – Meda është i rezervuar për të kënduar në Ulqin,në restaurantin Royal. Ja pra edhe nje pjese... Vazhdo

June 21, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Muzika Shqiptare – gjithë verën në restaurantin “Royal” Ulqin
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ciljeta dhe Ingridi vijne si mike dhe rivale – Video
Sapo ka dalë dhe klipi më i ri dhe shumë i pritur nga dy këngëtaret seksi shqiptare, Ciljeta Xhilaga dhe Ingrid Gjoni. Kënga mban titulli “Mike dhe rivale” dhe vajzat e skenës tregojnë dhe momentet e bukura në prezantimet e tyre qoftë në skenë, qoftë edhe në programe si dy mike. Ndërsa më pas nis edhe ecuria e tyre e jetës edhe në dasëm, dhe në fund si plaka. Videoja është xhiruar nga ‘Max Production’ dhe si duket komentet e para kanë qenë shume pozitive. Urojme që të pritet mirë, ndërsa edhe Ciljeta... Vazhdo

February 11, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ciljeta dhe Ingridi vijne si mike dhe rivale – Video
Tags: , , , , , , , , ,

Ingrid Gjoni, këngëtarja shumë dimensionale e skenës shqiptare
Është duartrokitur fort kudo ku ka kënduar, është adhuruar shumë fort në çdo skenë ku ka shkelur dhe po kaq shumë është pëlqyer edhe për performancat e saj të veçanta… Këngëtarja e suksesshme e muzikës moderne në Shqipëri, Ingrit Gjoni, është sot një ndër emrat më të spikatur të skenës… Përmes rreshtave në vijim do përpiqemi të sjellim në sytë tuaj gjithë dimensionet e këngëtares Gjoni… Le të zbulojmë bashkë përmes këtij rrugëtimi aspekte të njohura e të panjohura nga jeta e show-girl-it... Vazhdo

February 1, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ingrid Gjoni, këngëtarja shumë dimensionale e skenës shqiptare
Tags: , , , , , , , ,

Ingridi, deri në mëngjes në PUB me Sinanin dhe Seldin
Pasi ka nxjerrë një këngë të re të shoqëruar me klip, ashtu siç bën çdo fillim vere, këngëtarja Ingrid Gjoni mesa duket po mendon seriozisht edhe për argëtimin e saj. Fundjavën e kaluar menjëherë pas pjesmarrjes në natën përmbyllëse të këtij sezoni të “Zonë e lirë” ka kaluar orët e para të mëngjesit tek kompleksi “Mai Tai” në kryeqytet. Së bashku me Ingridin ishte edhe mbesa e saj balerinë e cila me siguri ndjehet me fat sepse nuk ndodh shpesh të dalësh me teze për jetë nate. Vajzat janë parë... Vazhdo

July 6, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ingridi, deri në mëngjes në PUB me Sinanin dhe Seldin
Tags: , ,

Kam vendosur të martohem, ka ardhur koha të krijoj familje
“Ka ardhur koha të martohem dhe unë, ndiej dëshirën për të krijuar familjen time”. Është kjo dëshira më e fundit që këngëtarja Ingrid Gjoni e ka shprehur publikisht në programin “Pasdite në Top Channel”, ndërsa ka qenë e ftuar në emisionin e përditshëm të drejtuar nga Genta Popa. Pyetjeve të saj në lidhje me jetën private ajo iu është përgjigjur se pak a shumë në këtë mënyrë, se tashmë që ka kaluar një jetë intensive artistike mes kërcimit dhe muzikës, udhëtimeve e koncerteve po mendon seriozisht... Vazhdo

April 5, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags:

Ingridi non stop në telefon
Ka dalë për jetë nate dhe me sa dimë ne, ka shoqëruar shoqen e saj Çiljeta në një punë që kishte. Natën vonë, në pub, të gjithë kërcenin e pinin, ndërsa Ingrid Gjoni nuk e ka hequr telefonin nga dora. Për sa morëm vesh kjo është nga daljet e saj të rralla pa Gentin, të dashurin e saj, e mbase e ka mbajtur në kontakt, ndërsa ka mësuar reciprokisht edhe vendndodhjen e tij.   Bluetooth  Vazhdo

March 23, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags:

Ingrid Gjoni lë Shqipërinë, zhvendoset në Spanjë
Këngëtarja, Ingrid Gjoni, që prej pak javësh i mungon Tiranës, duket se nuk ka ndër mend të kthehet në vendin e saj. Pas qëndrimit në Zyrih, këngëtarja është nisur drejt Milanos, për një koncert, ndërsa destinacioni i fundit ishte Spanja. Dhe kjo, jo si një qëndrim disa ditor për ndonjë koncert, por shumë më tepër. Këngëtarja ka vendosur që për disa kohë të jetojë larg Shqipërisë dhe vendi i saj i jetesës së re, do të jetë pikërisht vendi turistik i Europës. “Do të jetoj për disa kohë atje. Kam... Vazhdo

February 15, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ingrid Gjoni lë Shqipërinë, zhvendoset në Spanjë
Tags:

10 momentet e 2010-ës në muzikë
Dasmat shtatzëna Dasmat dhe shtatzënia këtë vit duket se ishin në modë. Të gjithë u martuan e të gjithë mbetën shtatzënë. Fillimisht, gjithçka duket se nisi me Tunën, e cila u martua në Kosovë, e më pas Blero lajmëroi për lindjen e vajzës së tij, Mihrije Braha foli për adoptim, Gerta Heta është shtatzënë e u martua, Dafina Zeqiri u fejua, po ashtu dhe Teuta Kurti, Elsa Lila është pesë muajsh, Arta Bajrami lindi, ndërsa Ledina Çelo pas një sesioni fotografik superhot tregoi se pret fëmijë. Urime dhe jetë... Vazhdo
Ingrid Gjoni, më e nxehtë se kurrë me femra
Ajo e adhuron jetën e natës, por adhuron gjithashtu dhe pak ekzibicionizëm. Po ju rastisi ta shikoni në një lokal nate Ingrid Gjonin, mos ndaloni të shikoni thjesht look-un e saj gjithnjë të kuruar deri në prefeksion, por edhe performancat që janë gjithnjë të veçanta, edhe kur është jashtë skenës. Ingridi është vajzë pa komplekse dhe i pëlqen të argëtohet ashtu siç e ndjen. Të shtunën e kaluar ajo është zbavitur pa fund në një pub të Tiranës dhe si gjithmonë ka qenë e rrethuar nga miqtë e saj, që... Vazhdo

December 11, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ingrid Gjoni, më e nxehtë se kurrë me femra
Tags: , , ,

Ingrid Gjoni thotë “Më fal”
Ka bërë shumë këngë dhe ka preferuar që pothuajse të gjitha t’i shoqërojë me klipe. Natyrisht elementet sensuale nuk kanë munguar asnjëherë. Mjafton të kujtojmë klipet e këngëve si “Tani jemi jek e jek”, “Njëri-tjetrit”, “Nëmi, nëmi”, etj, për të sjellë në kujtesë këngëtaren, e cila në çdo klip sjell krahas të tjerave edhe fabula mjaft interesante. Ingrit Gjoni na rrëfen në intervistën e mëposhtme detajet nga realizimi i hitit më të fundit, si dhe historinë e dashurisë, e cila zgjat prej... Vazhdo

October 9, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ingrid Gjoni thotë “Më fal”
Tags: , , ,

Page 1 of 3123