Insomnia Disco Club

Shqipe Elsa realizojë spot të ri “Puthjen ma jep”
Këngëtarja Shqipe Elsa Fazlija realizojë një spot gjatë verës në Prishtin,ku teksti është i kompozuar nga Mithat Sadiku kurse muzika dhe orkestrimi u  kompozua nga Florent Boshnjaku,kurse për realizimin e klipit u kujdes “Pulla Production. Kështu ka thënë vetë këngëtarja gjatë emisionit televiziv “Oxygen”, ku zbuloi edhe disa detaje interesante që kanë të bëjnë me aspektin e saj profesional.Shqipja gjatë këtij emisioni ka qenë shumë e matur në përgjigjet e saj, ndërkaq Shqipja e beri publike në emisionin... Vazhdo

October 1, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Shqipe Elsa realizojë spot të ri “Puthjen ma jep”
Tags: , ,

Insomnia Disco Club : Të Gjithë Me Eglin – TOUS AVEC EGLI
L’association « Tous avec Egli », fondée en août 2011, a pour but de soutenir financièrement, administrativement et moralement Egli ainsi que sa famille. En effet, ce jeune aiglon de 21 ans a du subir une amputation d’une de ses jambes en raison d’une tumeur diagnostiquée au genou à l’automne 2010. Ayant été profondément bouleversés par cette nouvelle et connaissant la grande passion que vouait Egli pour le football, nous avons alors pensé qu’il était de notre devoir, en tant qu’Aiglon et... Vazhdo
Arta Bajrami & Skillz & Astrit Mulaj sonte ne Insomnia Lausanne
Mbasi Arta Bajrami lajmrojë se ne Korrik do del me album te ri,ketë gjë ajo edhe e beri.Mirpo kengetarja Arta Bajrami, qe se fundmi eshte bere nene, tash e sa muaj mbi çdo prioritet tjetër ka vene vajzen e saj Viktoria. Megjithate, kjo nuk do të thotë se Arta Bajrami është shkëputur nga kënga, pasi ajo ka paralajmëruar se gjatë verës fansat e saj do të kenë në duar albumin më të ri, në të cilin është duke punuar fuqishëm edhe vëllai i saj, Don Arbas. “Kam filluar të angazhohem në studio. Meqenëse herëve tjera... Vazhdo

May 28, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Arta Bajrami & Skillz & Astrit Mulaj sonte ne Insomnia Lausanne
Tags: , , , , ,