Intervista Elvana Gjata

Elvana Gjata: Pushimet do ti kaloj me familjen, lidhja me Florin? No comment
Elvana Gjata nuk e ka komentuar lajmin e mediave rozë për një lidhje të saj me Flori Mumajesin. Ajo thotë se pushimet e verës do ti kalojë me familjen… Dimë që klipin e fundit e ke realizuar në Santorini, pse kjo zgjedhje? Duke qenë se klipi “Vetes” la një shije shumë të mirë, gjithashtu u bë një trend edhe për shumë artistë të tjerë shqiptarë, menduam të sillnim sërish një risi të radhës, por me përmasa dhe dimensione më të mëdha këtë herë. Klipin ia besuam një produksioni shqiptar, i cili është... Vazhdo
Elvana Gjata: Jetën time private e ruaj me fanatizëm!
Këngëtarja e cila bëri revolucion në muzikë viteve të fundit padyshim është biondina tejet tërheqëse me zërin e saj fenomenal Elvana Gjata. Përpos transformimeve pozitive që ka bërë gradualisht në muzikë, repertuari artistik është pasuruar me shumë hite të cilat kanë gjetur mbështetjen e plotë të publikut. Elvana Gjata aktualisht është këngëtarja më e popullarizuar në të gjitha trevat shqiptare, e cila përkundër konkurrencës që ekziston në tregun muzikorë, vazhdon të mbetët dominuese dhe e veçantë,... Vazhdo

November 5, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Elvana Gjata: Jetën time private e ruaj me fanatizëm!
Tags: , , , , , , , ,