intervista

Big Brother Albania 2, Dita 95, Intervista, Arjani Bakalli
Big Brother Albania 2 – Dita 95 – Intervista Arjanin http://www.dailymotion.com/video/x99nn3  Vazhdo
Big Brother Albania 2, Dita 92, Intervista me Mimozen
Big Brother Albania 2, Dita 92, Intervista me Mimozen  Vazhdo
Big Brother Albania 2, Intervista, Junida Kule (Juna)
Juna, a ishte “Big Brother” siç e prisnit? Padyshim që ishte siç e prisja. Një përballje karakteresh, situatash dhe mentalitetesh, ku elementi telenovelë, edhe po nuk të nxori fitues, të garanton arritjen deri në finale. E vlerësuat si një përvojë që do të donit ta riprovonit? E vlerësova si një përvojë që do t’jua rekomandoja të gjithëve. Unë e provova. Unë hyra aty për të pasuruar përvojën time jetësore me aspekte nga realiteti i vendit tim, pasi ndieja mungesë informacioni në këtë drejtim.... Vazhdo
Big Brother Albania 2 , Arjon Muca, Intervista
Pse ishe në “Big Brother” Arjon? Kërkoja një trampolinë ideale për t’u hedhur në synimet e mia. Ato lidhen me botën e televizionit ku dëshiroj të bëhem prezantues, por njëkohësisht do të konkurroj edhe në Akademinë e Arteve të Bukura për aktor. A mund të jetë dialekti që ke në të folur problem për këtë gjë? Për këtë arsye, do të ndjek edhe një kurs gjuhe dhe diksioni. A pamë një Arjon të vërtetë në “Big Brother 2”? Edhe unë nuk e kisha parë veten asnjëherë kaq të... Vazhdo
Big Brother Albania 2, Intervista, Elton Tozaj
  Toni, a mendon se ia vlente kjo përvojë në “Big Brother”? Po, sinqerisht! Për mua ishte jo vetëm interesante, por dhe një mundësi për të treguar vlerat e mia dhe besoj se ia kam arritur qëllimit! A të penalizoi fakti se nuk hyre që në fillim në këtë “reality”? Mbase, por nuk e mendoj kështu. Kam përshtypjen se ne ishim më të favorizuar për të vetmen arsye se kishim pasur të gjithë kohën e mundshme për t’i njohur konkurrentët nëpërmjet ekranit. E dinim lojën e tyre, intrigat,... Vazhdo
Flet Virgjil Kule, babai i Junës – Intervista
Pika e dobët e Junës? Atë po kërkojmë edhe ne Ubënë disa javë që vajza juaj është bërë banore e “Big Brother”. Ajo zgjohet ndryshe, jeton me njerëz të tjerë, etj. Po dita juaj si ka ndryshuar? Ka ndryshuar shumë. Në fokus të ditës sonë është Juna. Çdo kohë të lirë që kam (dhe kam pak) e kaloj duke parë Junën, bashkë me time shoqe, e cila e ndjek disi më shumë. Shyqyr që “Big Brother” është “non stop” dhe e gjejmë Junën aty vetëm duke shtypur një buton telekomande.... Vazhdo
Big Brother Albania 2, Intervista, Aida Troka
Big Brother Albania 2, Intervista, Aida Troka Aida, çfarë note do t’i vendosje vetes në këtë eksperiencë? 10 për vërtetësinë dhe 8 për lojën. Po njerëzit e tu më të afërt si e komentuan qëndrimin tënd, a të bënë kritika? Si për habinë time jo. Si asnjëherë tjetër më thanë me zë të lartë: Jemi krenarë për ty. Për mua kjo është fitore, s’dua trofe tjetër. Po vëllain e vogël e takove, a të kishte parë dhe si i ishe dukur atij? Tema e familjes sime është përfolur shumë dhe unë s’do... Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Intervista –  Dritanit Shehaj
Intervista ë Dritanit Do të pozoja nudo për para Nuk jam penduar për sjelljen agresive ndaj tre banorëve të rinj Cili ishte reagimi i së fejuarës tënde dhe komentet e saj për daljen tënde nga loja? Nuk e priste të dilja, beson se meritoja të vazhdoja të isha brenda shtëpisë së BB. Po komenti i babait tënd mbi sjelljen brenda shtëpisë së BB, cili ishte? Më përgëzoi për qëndrimin që kam mbajtur. Ku ke gabuar? Nuk besoj se kam gabuar, i kam thënë dhe i kam bërë gjërat siç e kam ndier. Nuk më duket se... Vazhdo
Njomza Rozhaja: përherë me bukuri të njomë!
NJOMZA, përherë me bukuri të njomë! Njomza Rozhaja, njëra nga miset e Kosovës mund të shquhet për aristokracinë e saj, bukurinë e përtej mase, shquhet edhe për inteligjencën dhe modestinë. Intervistoi: Gazmend Kajtazi Tokrënda e bukurisë nuk është e panjohur për botën, sikundër nuk është e panjohur as për botën shqiptare. Riti i saj vjen që nga lashtësia, që nga muzgjet e para të njerëzimit e deri tek agu i mileniumit të ri. Bukurisë, kësaj mbretëreshe estetike, i faleshin e i falen gjithë brezat e gjithë... Vazhdo
Big Brother Albania 2, sipas Bikës
Bjordi, i pabesë. Ishte një thikë pas shpine për mua Qetsorit: “Vazhdo të luash më fort dhe nxirri nga shtëpia banorët e rinj” INTERVISTA Bika, cilat ishin gabimet tuaja në “Big Brother”?  Lotët e mi të sinqertë të shtunën, që u interpretuan si dobësi, por nuk ishin të tillë.  A u penduat për diçka që do doje ta ndryshoje po të riktheheshe aty brenda?  Jo aspak, kam bërë çdo gjë në atë mënyrë që unë jam.  Kush banor të ka zhgënjyer dhe pse?  Adela, se i ka gënjyer banorët dhe Bjordi,... Vazhdo

Page 7 of 7« First...34567