kosova disco

Adelina ndez diskon Rinora 4 në Zvicër
Paraqitjet e saja asnjëherë nuk kalojnë nën hije dhe pa u vërejtur. Ngado që shkon bën zhurmë sikur të ishte e lindur për skenë pasi gjithmonë flitet rreth jetës dhe karrierës së saj. E pse mos të flitet pasi ajo sa më shumë kalojnë vitet, duket akoma më seksi dhe mosha si duket nuk i krijon aspak problem. Nuk kaloi edhe shumë gjatë që nga publikimi i albumit të fundit “Fenix”, ku ajo nuk ndaloi së promovuari atë sa në intervista, por edhe në show të ndryshëm nëpër vendet ku jetojnë shqiptarët. Në... Vazhdo
Argëtim i garantuar në Plazhet e Ulqinit 2009
Jeta e nates në Ulqin Hip – Hop Bare koktejesh me pamje nga Moloja e Ulqinit në Plazhin e madhë të Ulqinit jane te pershtatshem per te nisur naten ne menyren me relaksuese. Ne rrugen që çon për në plazhin e madhë mund te gjeni disa bare dhe klube nate, te cilat qendrojne hapur deri ne mengjes. Me fat mund te gjeni edhe muzike “live”. Ne klubet me te populluar te Ulqinit do te degjoni hitet muzikore shqipe të ardhur nga estrada kosovare, me njerez qe kercejne mbi tavolinat e klubit, duke i dhene turisteve shijen... Vazhdo