Liria Dedvukaj-Sinishtaj

“ S’me Meriton ” video klipi më i ri i këngëtares Liria Dedvukaj
Këto ditë të fundvitit këngëtarja e mirënjohur Liria Dedvukaj-Sinishtaj ka lansuar video klipin më të ri të saj për këngën “ S’me Meriton ”. Kënga është realizuar në Tiranë nga MAX Production. Teksti dhe muzika e këngës është realizuar nga Shpat Kasapi, kurse orkestrimi nga Çekiq. Parukeria dhe grimi nga Artur Muça – Turi, stili dhe desajnoja nga QUPI & Lei Marco. Është një këngë dhe video klip i cili sigurisht do të bëhet hit. Malsia.org  Vazhdo

December 12, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on “ S’me Meriton ” video klipi më i ri i këngëtares Liria Dedvukaj
Tags: , , , , ,

Afërdita Dreshaj, kandidate për të përfaqësuar Kosovën në Miss Universe
Spektakli i bukurisë “Miss Kosova Universe” i cili ishte planifikuar të mbahej me 25 dhjetor, është shtyre për datën 15 janar të vitit 2011. Kjo ka ardhur për shkak që një pjesë e bashkëpunëtorëve të organizatorëve të këtij evenimenti, kanë qenë të zënë rreth zgjedhjeve parlamentare në Kosovë dhe të angazhuar me incizimet e programeve festive për Vitin e Ri. Spektakli “Miss Kosova Universe 2011” do të organizohet sërish nga kompania “Art Motion” në bashkëpunim me Fadil Berishën dhe “RTV21”.... Vazhdo
Ralizimin e klipit të ri Liria Dedvukaj-Sinishtaj xhiron ne Ulqin dhe Malësi
Intervist Eskluzive te kangtares së njohur nga Malesia Liria Dedvukaj-Sinishtaj për Lajme nga Ulqini Une kesaj rradhe erdha nga USA per disa pune si, per realizim e video-klipi te ri, diskutime per nje realizim te albumit te ri me kenge te perpunuara dhe per vizite. Ne realizimin e klipit Ishte e parapare pjesa e projektit per xhirim ne Ulqin dhe Malesi. Zgjodhem Ulqinin, pikerisht plazhin e madhe Kopa Kabanen me ate bukuri natyrore qe ka ambienti aty. Ate dite nga mengjesi e deri ne oret e pasdites beme xhirime ne plazh. Ishte knaqesi... Vazhdo