malta

Miss Globe International 2012 in Ulcinj Montenegro
Miss Globe 2012 26 October – 10 November WORLD FINAL 10 NOVEMBER 2012 PALACE OF SPORTS, VLORA – ALBANIA Miss Globe ® 2012 Program From 26-29 of October contestants’ arrivals at Rinas Airport, (for all the contestants there will be a special desk on the right side of the passport check with the writing Miss Globe receiving desk)Tirana Albania accommodation at the Hotel Tropical Resort( www.tropikalresort.com ) Durres (beach) and photo shooting sessions with the respective national costumes for the MG magazine 2012. October 30:... Vazhdo
Cana nuk do te luaje me Maltën
Lorik Cana duket më në dyshim se kurrë për të qenë në fushë në ndeshjen e 11 shkurtit kundër Maltës. Mesfushori i kombëtares vazhdon të vuajë dëmtimin në gju të pësuar në fund të muajit dhjetor dhe mjekët kanë parashikuar si datë rikthimi për të 8 shkurtin, ditë kur Marseja do të luajë me Bordonë në kampionat. Por, edhe kjo datë nuk është e sigurtë. Madje, ka qenë vetë futbollisti, ai që ka sqaruar kohën e rikthimit në një deklaratë për mediat franceze. “Kam qenë i dëmtuar, por kurrë s’kam... Vazhdo

January 26, 2009  :: Sporti / Sport :: Comments Off on Cana nuk do te luaje me Maltën
Tags: , , ,