martohet

Video Exlusive nga dasma e Bleros me Teuta Krasniqin
Ja pra erdhi në shesh edhe Video Exlusive nga dasma e Bleros me Teuta Krasniqin,Gjë e pritun nga te gjithë fansat e tyre e ato jan shumt duke tejkaluar rekordin e shikimit ne websajtin e jon duke paraqitur fotografijat e martesës. Edhe ne me gjithë zemër u bashkëngjitemi urimeve të shumta si fansa edhe si editor. Pra nëse deshoroni ti shikoni Fotografijat e martesës klikoni ne Linkun në vijim. Foto nga dasma e Bleros me Teutën Ju dëshirojm shikim të kënshem.  Vazhdo
Rozana Radi martohet
Që në fillimet e lidhjes është munduar me doemos që ta kundërshtojë duke ruajtur me fanatizëm ‘sekretin’ duke mos dashur më të flasë për jetën e saj private. Shumë shpesh për këtë gjë ajo ka zënë një vend të caktuar në faqet rozë të gazetave ndërsa gjithmonë në fokus kanë qenë të dhënat më të fundit nga jeta sentimentale. Tashmë për të gjithë është bërë i njohur në një mënyrë në tjetrën, djali nga Shkodra me emrin Edi që ka fituar prej kohësh zemrën e këngëtares Rozana Radi ndërsa... Vazhdo

June 2, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rozana Radi martohet
Tags: , , , , ,

Rovena Dilo martohet !!!
Këngëtarja e m i rënjohur Rovena Dilo është martuar. Nuk është aspak një thashethem urban, por një lajm mëse i vërtetë. Pak muaj më parë ajo i ka dhënë fund beqarisë dhe ka nisur jetën e re duke kurorëzuar lidhjen e saj të dashurisë me ish futbollistin e njohur Florian Riza. Nuk ka qenë një dasmë në fakt. Çifti ka bërë celebreimin në bashki dhe kanë shkëmbyer unazat duke i premtuar njëri-tjetrit dashuri të përjetshme. Vetë këngëtarja është përpjekur ta mbajë sa më të fshehtë këtë, por “Bluetooth”... Vazhdo

March 9, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: ,