* Miloti

Genta Ismajli asht duke rrëfyer ndarjes me Milotin
Për herë të parë këngëtarja rrëfen të vërtetën e ndarjes me ish të fejuarin, me të cilin bashkëjetoi për 6 vjet, por për momentin, në jetën e saj nuk ka asnjë mashkull… Sa herë që takohemi me Genta Ismajlin, planifikojmë që biseda të përfundojë për gjysmë ore. Por, kur fillojmë, koha ikën aq shpejt sa harrojmë orën. Genta gjithmonë është e thjeshtë dhe e sinqertë. Për herë të parë këngëtarja pranon të rrëfejë të vërtetën e ndarjes me ish-të fejuarin e saj, Milotin, me të cilin bashkëjetoi... Vazhdo

October 7, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: ,

Sali Berisha është fitues në zgjedhjet e përgjithshme në Shqipëri,sipas Exit Poll
Partia Demokratike e Sali Berishës është fituese në zgjedhjet e përgjithshme në Shqipëri. PD ka fituar 47.5% të votave, ndërsa PS e Edi Ramës fitoi 38.8%. LSI e Ilir Metës ka fituar 6.5%, ndërsa 7.2% të tjerët. Këto rezultate janë publikuar në TV Klan, në bazë të Exit Poll, të realizuar nga Instituti për Studime Humanistike “Gani Bobi”. Rezultatet janë llogaritur nga 10051 anketa me votuesit në mbarë Shqipërinë. Marshi i gabimit llogaritet 1 deri 1.5 %. Ky është vetëm një rezultat parashikues, i nxjerrë... Vazhdo